شنبه , 1 اردیبهشت 1403

تکذیب ادعای کمک حمید قره‌حسنلو به مجروحان اغتشاشات ۱۲ آبان کرج +فیلم

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج، ‌یک وکیل دادگستری در مصاحبه با یکی از روزنامه‌ها ادعا کرد که حمید قره‌حسنلو یکی از متهمان اغتشاشات شهر کرج نقشی در حادثه نداشته و در روز 12 آبان ماه و در جریان شهادت سید روح‌الله عجمیان، به یک روحانی مجروح نیز کمک کرده است.

حسین فاضلی هریکندی رئیس‌کل دادگستری استان البرز در رابطه با این ادعا اظهار کرد: این که حمید قره‌حسنلو به طلبه مجروح در جریان اغتشاشات روز 12 آبان ماه در کرج کمک کرده است ‌صحت ندارد و متهم نیز تاکنون در این رابطه ادعایی نداشته است.

وی افزود: نکته قابل توجه این است که محل شهادت شهید عجمیان که حمید قره‌حسنلو در این محل حضور داشته است با محل ضرب‌وشتم طلبه مجروح‌شده فاصله قابل‌توجهی دارد و متهم نمی‌توانسته است همزمان در 2 محل حضور داشته باشد.

قابل ذکر است حمید قره‌حسنلو فرزند محمدعلی، یکی از متهمان پرونده شهادت سید روح‌الله عجمیان و اغتشاشات 12 آبان کرج است.

این فرد به افساد فی الارض از طریق ارتکاب جرایم علیه امنیت کشور، حمله به مأموران حافظ امنیت و اجتماع و تبانی علیه امنیت کشور متهم است.

طبق اظهارات متهم حمید قره‌حسنلو وی همراه با همسر خود فرزانه قره‌حسنلو جهت حضور در اغتشاشات بهشت سکینه(س) و در محل ضرب‌وجرح و شهادت بسیجی شهید روح‌الله عجمیان حضور داشته‌اند.

به‌گفته نماینده دادستان در جلسه دادگاه، همسر متهم که در محل حاضر بوده و از متهمان پرونده است در اظهارات خود گفته است متهم ضرباتی به بسیجی شهید زده است.

همچنین بر اساس مستندات تصویری موجود در پرونده، قره‌حسنلو در زمان شهادت شهید عجمیان آن‌قدر به صحنه جنایت نزدیک بوده است که یکی از ضربات چاقوی پرت‌شده به‌سمت بدن شهید عجمیان، دست وی را نیز زخمی می‌کند.

همچنین در زمان دستگیری متهم در منزل و در بررسی گوشی همراه او فیلمی نیز از زمان حادثه که توسط خود متهم ضبط شده است کشف شده است.

اغتشاشات 1401 , قوه قضائیه , پزشک ,

انتهای پیام/+

پیشنهاد ما به شما

لیزر الکساندرایت کندلا

کندلا یک تکنولوژی است که برای کاهش و زدودن موهای زائد از بدن و صورت …