چهارشنبه , 5 اردیبهشت 1403

تجهیزات آتش نشانی فرودگاه پیام نوسازی شد

به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی وفرودگاه بین المللی پیام، نادر ثناگو مطلق افزود: با توجه به فعالیت واحدهای تولیدی و صنعتی و از سوی دیگر فعال بودن بخش باری و مسافری در پیام، یکی از رویکردهای مجموعه با هدف جلوگیری از هر گونه حادثه احتمالی به روز رسانی تجهیزات آتش نشانی در این منطقه بوده است.

وی تصریح کرد: با تخصیص و هزینه ۶۱ میلیارد ریال، به روز ترین و مجهز ترین تجهیزات آتش نشانی در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی وجود دارند.

ثناگو مطلق ادامه داد: همچنین ایجاد و توسعه زیر ساخت و ارائه خدمات ویژه آموزش ایمنی و اطفاء حریق، انجام تمرین و آمادگی عملیات در مرکز کنترل آتش نشانی و شرکت در مانورها و تمرین های سازمانی با هدف کنترل آتش سوزی های احتمالی و نجات از دیگر اقداماتی است که با هدف جلوگیری از بروز هر گونه حادثه احتمالی در منطقه ویژه اقتصادی وفرودگاه بین المللی پیام اجرایی شده است.

منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه پیام وابسته به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از ظرفیت های مهم اقتصادی و پروازی کشور محسوب می شود.

 فرودگاه پیام البرز در ۲ بخش باری و مسافری خدمات ارائه می کند ضمن اینکه بیش از ۷۰ واحد تولیدی و صنعتی در منطقه ویژه اقتصادی پیام مستقر شده است.

پیشنهاد ما به شما

لیزر الکساندرایت کندلا

کندلا یک تکنولوژی است که برای کاهش و زدودن موهای زائد از بدن و صورت …