دوشنبه , 31 اردیبهشت 1403

افزایش قیمت دوچرخه این رشته ورزشی را با مشکل مواجه کرده است

فرهنگ‌شادنیا روز چهارشنبه در مجمع انتخاباتی هیات دوچرخه سواری البرز با بیان اینکه دوچرخه سواری رشته ای تجهیزات محور است، افزود:  به نظر می رسد که  مهمترین راه حل آن ورود بخش خصوصی و استفاده از ظرفیت اسپانسر است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به ظرفیت های استان البرز اشاره و خاطرنشان کرد: هیات البرز مفاخر زیادی دارد و وزن کیفی دوچرخه استان بسیار بالا می باشد.

دبیر فدراسیون دوچرخه سواری با اشاره به اختلافات در هیات دوچرخه سواری البرز  ادامه داد: اداره کل ورزش و جوانان البرز به دنبال برطرف کرده اختلافات در هیات  است که این مساله نقطه  امیدی برای آینده دوچرخه سواری استان می باشد.

وی با اعلام خبر اهدای ۲ دستگاه دوچرخه تمرین پیست به هیات البرز تصریح کرد: امیدواریم البرز در بازیهای آسیایی پیش رو نماینده ای در تیم ملی داشته باشد.

لازم به ذکر است برومند نظری و رضا رودگر ۲ کاندیدای احراز پست ریاست هیئت بودند که رودگر به دلیل عذدم حضور در مجمع از فرایند انتخابات کنار رفت.

در ادامه مراسم رأی گیری انجام گرفت وطی آن برومند نظری با کسب ۱۳ رأی از مجموع ۱۳ آرای موجود برای مدت چهار سال به عنوان رییس هیات دوچرخه سواری استان البرز انتخاب شد.

پیشنهاد ما به شما

لیزر الکساندرایت کندلا

کندلا یک تکنولوژی است که برای کاهش و زدودن موهای زائد از بدن و صورت …