چهارشنبه , 3 مرداد 1403

استاندار البرز: زیر ساخت‌های البرز با افزایش روز افزون مهاجران تناسبی ندارد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج، مجتبی عبداللهی در حاشیه بازدید از سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان البرز با اشاره به اینکه البرز از ابتدای تاسیس با پایه اعتباری ضعیف به استقلال رسید اظهار داشت: بر این اساس رشد سرانه‌ها و زیرساخت‌ها با موقعیت استان، رشد جمعیت و افزایش روز افزون مهاجران، تناسبی ندارد.

وی ادامه داد: اکنون در بسیاری از سرانه‌های مهم همچون بهداشت و درمان و آموزش و پرورش، فقیرترین استان کشور هستیم.

عبداللهی گفت: از سازمان مدیریت برنامه ریزی استان انتظار می رود که با نیروهای خبره و متخصص خود در راستای جبران عقب ماندگی‌های استان طرح و برنامه و پیگیری های لازم را داشته باشند.

وی افزود: اکنون سازمان مدیریت برنامه ریزی استان باید در راستای جذب اعتبارات در بخش‌های مختلف با ابتکار عمل و راهکارهای اساسی وارد عمل شود.در حال حاضر برنامه هفتم توسعه کشور در حال تدوین است و باید البرز نقش پررنگی را در این زمینه ایفا کند.

استاندار البرز افزود: باید با تمام وجود باور داشته باشیم که شاخص‌های توسعه ای البرز دچار عقب ماندگی و ضعف جدی است بنابراین ضرورت دارد که با دلسوزی و مجاهدت مضاعف در راستای جبران ضعف ها باشیم.

عبداللهی گفت: دولت سیزدهم با عزم جدی و تلاش شبانه روزی در جهت حل مشکلات مردم گام برداشته و در این مسیر از هیچ کوششی دریغ نمی کند و ما نیز در جایگاه‌های مختلف باید همگام و همراه با سیاست های کلان دولت باشیم.

وی افزود: بر این باور هستم که استان البرز از ظرفیت‌های فراوانی برخوردار است ولی باید در سایه اتحاد و انسجام و کار شبانه روزی برای بهره برداری از موقعیت ها اقدام کنیم.

انتهای پیام/ن

پیشنهاد ما به شما

چالش‌های جراحی لگن و ران

به محل اتصال استخوان‌های مجاور و متصل به یکدیگر مفصل می‌گویند. اگر این بخش فاقد …