چهارشنبه , 30 خرداد 1403

استاندار البرز:سیستم حمل و نقل عمومی البرز نیازمند بازسازی و نوسازی است

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج، مجتبی عبداللهی در جلسه شورای ترافیک استان که عصر امروز در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، اظهار داشت: باید طرحی جامع برای حمل و نقل و ترافیک استان تهیه و تدوین شود.

وی با بیان اینکه مطالعات طرح‌های ترافیک و حمل و نقل استان باید طبق اصول و آیین‌نامه‌های روز شهرسازی صورت گیرد افزود: ضرورت دارد البرز چشم انداز 50 ساله برای ترافیک داشته باشد تا بر این اساس برنامه ریزی و پروژه داشته باشد.

استاندار البرز با اشاره به اینکه نوسازی و بهسازی سیستم حمل و نقل عمومی باید در دستور کار قرار گیرد و مشاور مربوطه در این راستا برنامه جامعی ارائه دهد، بیان کرد: ما باید براساس مطالعات دقیق ارائه شده از سوی مشاور به برنامه درستی برای تصمیم گیری و تصمیم سازی برسیم.

عبداللهی با بیان اینکه مردم نباید در ترافیک بمانند چراکه ترافیک، اثر مستقیم بر روح و روان مردم دارد و تنش ایجاد می کند، تصریح کرد:مسئولان باید بدانند اجرای پروژه‌ها چه تاثیری بر ترافیک دارد و با توجه به آن اقدامات لازم را در اولویت قرار دهند.

استاندار البرز با اشاره به اینکه شهرداری‌ها باید امکانات لازم را فراهم کنند تا در حمل و نقل عمومی و رفاه حال مردم در تردد ها شاهد تحول باشیم گفت: ضرورت دارد نقاط حادثه خیز استان در ابعاد مختلف شناسایی شود و پیش بینی‌های لازم پیش از وقوع حوادث صورت گیرد.

انتهای پیام/ش

پیشنهاد ما به شما

چالش‌های جراحی لگن و ران

به محل اتصال استخوان‌های مجاور و متصل به یکدیگر مفصل می‌گویند. اگر این بخش فاقد …