شنبه , 29 اردیبهشت 1403

مجمع مشورتی بانوان چهارباغ با هدف نشاط خانواده ها تشکیل می شود

قدرت اله شمیرانی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا تقویت فرهنگ زندگی سالم و رفع چالش های اجتماعی را از اهم برنامه هایی ذکر کرد که در پوشش تشکیل مجمع مشورتی بانوان محقق خواهد شد.

وی گفت: تشکیل این مجمع در نشست اخیر کارگروه امور بانوان و خانواده شهرستان چهارباغ مطرح و مورد تاکید قرار گرفت و مقررشد اقدامات لازم دراین زمینه انجام پذیرد.

وی برگزاری دوره های آموزشی در بحث فراگیری مهارت زندگی سالم و با نشاط را راهگشای حرکت جامعه در کاهش چالش های اجتماعی ذکر کرد و گفت اجرای اینگونه برنامه ها با همراهی و اهتمام جدی دستگاه های اجرایی فرصت مناسبی را برای رشد و تعالی جامعه ایجاد خواهد کرد.

فرماندار چهارباغ شناسایی کانون‌های آسیب‌پذیر اجتماعی و برنامه ریزی برای کاهش آثار مخرب ناشی از آن را وظیفه و اولویت نخست دستگاه های اجرایی ذیربط دانست.

شمیرانی گفت: باید برنامه ریزی ها در رفع آسیب های اجتماعی در مسیری هدایت شود تا بازیابی هویت ملی و مذهبی و ارتقای خود باوری به ویژه در نسل نوجوان و جوان را درپی داشته‌ باشد.

وی باتاکید بر تهیه ساز وکارهای مناسب در حمایت از نهاد خانواده ، غنی سازی اوقات فراغت قشر جوان را ضرورتی انکارناپذیر عنوان کرد.

فرماندار چهارباغ در ادامه این گفتگو تقویت فرهنگ رعایت بهداشت فردی و اجتماعی در پیشگیری از گسترش ویروس‌ کرونا را مورد تاکید قرارداد.

شمیرانی گفت: متاسفانه به لحاظ پاره ای کم توجهی ها این روزها شاهد افزایش آمار مبتلایان به این بیماری در سطح کشور هستیم.

وی همچنین زباله های رها شده در مناطق ویلا نشین چهارباغ توسط گردشگران را یک معضل بهداشتی عنوان کرد و ضمن توصیه به مسافران جهت رعایت اصول بهداشتی، خطاب به بخشداران گفت برای رفع این چالش اقدامات لازم را به عمل آورند.

پیشنهاد ما به شما

لیزر الکساندرایت کندلا

کندلا یک تکنولوژی است که برای کاهش و زدودن موهای زائد از بدن و صورت …