دوشنبه , 31 اردیبهشت 1403

۱۴۰هکتار اراضی تغییر کاربری‌یافته “چهارباغ” آزادسازی شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج، به نقل از دادگستری البرز ، شاپور صفری  با اشاره به اقدامات انجام شده در این حوزه قضایی در اجرای تبصره 2 ماده 10 قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغ ها اظهار داشت در بخش «رامجین» موارد متعددی از تغییرکاربری غیرمجاز به تعداد قطعات 125 مورد اعمال قانون شد که شامل 20 ویلا، 20 بنای در حال ساخت و موارد متعددی از دیوارکشی، دپوی مصالح و  استخر بود؛   ارزش ریالی این 40 هکتار بیش از  16 هزار میلیارد ریال برآورد شده است.

وی با اعلام اقدام دیگر در این حوزه قضایی برای آزادسازی اراضی دارای تغییر کاربری غیرمجاز اضافه کرد:  100هکتار از اراضی روستای «سنقرآباد» بخش «رامجین» چهارباغ نیز در روزهای گذشته آزادسازی شد.

وی ارزش اراضی آزادسازی شده در عملیات دوم را بیش از 80 هزار میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: در این عملیات بناهای مختلف از جمله  40 مورد بنای تجاری،  4 مورد بنای در حال ساخت، 20 مورد دیوارکشی 20 و 40 مورد دپوی مصالح 40 اعمال قانون شد.

دادستان عمومی و انقلاب چهارباغ متذکر شد: دادسرای عمومی و انقلاب چهارباغ در راستای برنامه مصوب قرارگاه صیانت از بیت المال و مقابله با تغییرکاربری دادگستری کل استان البرز در برخورد با تغییر کاربری‌های غیرمجاز با هر نوع فعالیت غیرقانونی در راستای احیای حقوق عامه برخورد جدی و قاطع خواهد داشت.

انتهای پیام/س

پیشنهاد ما به شما

لیزر الکساندرایت کندلا

کندلا یک تکنولوژی است که برای کاهش و زدودن موهای زائد از بدن و صورت …