دوشنبه , 31 اردیبهشت 1403

چهار باغ به لحاظ امنیت از جایگاه ویژه ای برخوردار است

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی فرمانداری شهرستان چهارباغ سردار عباسعلی  محمدیان طی نشستی با امام جمعه و فرماندار چهارباغ به برنامه های برنامه های هفته نیروی انتظامی در این شهرستان اشاره کرد.

وی افتتاح ساختمان درحال بازسازی و نیز کلنگ زنی ساختمان نیروی انتظامی این شهرستان را از جمله برنامه های نیروی انتظامی در چهار باغ عنوان کرد.

سردار محمدیان اظهار کرد: ساختار فرماندهی انتظامی شهرستان چهارباغ به صورت مستقل و تحت نظر فرمانده انتظامی استان در این شهرستان راه اندازی شده است و با استقرار پلیس تخصصی فرمانده انتظامی ، با بازدهی بهتر و مطلوب تری در حوزه امنیت و آرامش مردم این خطه همراه خواهد شد.

فرماندار چهارباغ نیز در این نشست گفت: از ابتدای استقرار فرماندهی انتظامی در چهار باغ نهایت همکاری برای استقرار این ستاد انجام شده است و همچنان کمک ها و تلاش ها برای استقرار کامل نیروی های انتظامی در این شهرستان ادامه خواهد داشت.

قدرت الله شمیرانی گفت: با توجه به اینکه ناجا اقدامات موثری در راستای برقراری امنیت و نظم انجام می دهد، همکاری و حمایت همه دستگاه ها از این نهاد مهم و تاثیرگذار موجب بهبود وضعیت امنیتی در سطح شهرستان خواهد بود.

حجت الاسلام والمسلمین قادر محمدی امام جمعه چهار باق نیز در این نشست استقرار ستاد فرماندهی در چها رباغ را از مطالبات به حق مردم این شهرستان عنوان کرد و گفت با مساعدت سردار محمدیان فرمانده انتظامی استان این مهم محقق شده است.

شهرستان ۹۰ هزار نفری چهارباغ در غرب کرج مرکز استان البرز قرار دارد.

پیشنهاد ما به شما

لیزر الکساندرایت کندلا

کندلا یک تکنولوژی است که برای کاهش و زدودن موهای زائد از بدن و صورت …