هیچ کمبودی در ذخایر کالاهای اساسی استان البرز وجود ندارد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از  کرج،  مجتبی عبداللهی در جلسه ستاد تنظیم بازار و اقدام مشترک که عصر امروز در سالن شهدای دولت استانداری البرز برگزار شد با اشاره به تلاش‌های دولت سیزدهم در راستای ارتقا معیشت مردم، اظهار داشت:  با اقدامات و برنامه ریزی‌های دولت ، در خصوص ذخایر کالاهای اساسی هیچ گونه نگرانی وجود ندارد.

وی افزود: ارز ترجیحی با این روند توزیع، تهدیدی برای تولید و محرکی برای افزایش واردات محسوب می شود و مجموع این امور سبب شده که بودجه های عظیمی که صرف یارانه ها می‌شد برای مردم محسوس و ملموس نباشد.

عبداللهی گفت: تخصیص ناعادلانه یارانه کالاهای اساسی از طریق توزیع ارز ترجیحی یک چالش و دغدغه جدی برای دولت بود از این رو دولت  سیزدهم از ابتدای استقرار خود با اراده ای قوی برای ساماندهی این امر وارد عمل شد، بیان کرد: نحوه جبران آن نیز در قانون پیش بینی شده است.
استاندار البرز گفت: در این جراحی اقتصادی تمامی منفعت یارانه‌ها متوجه مردم خواهد بود و به طبع دست سودجویان از آنچه که حق تمامی مردم است، کوتاه می‌شود.

وی افزود: طبق رویکرد و برنامه‌های تبیین شده از سوی رئیس جمهور، در واقع به جای عنوان حذف ارز ترجیحی باید بگوییم این طرح نوعی مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه کالاهای اساسی است و نه حذف.

 عبداللهی گفت: اکنون هر 3 قوه بیش از پیش با یکدیگر متحد و منسجم هستند تا این ساماندهی تحقق پذیرد و رضایتمندی مردم را در پی داشته باشد، از این رو ما بعنوان کارگزاران نظام در استان باید نهایت همراهی را با روند اجرای این طرح داشته باشیم.

وی افزود: به مردم شریف استان البرز این اطمینان را می دهم که مجموعه استان با تمام توان برای اجرای صحیح این طرح و نظارت جدی بر بازار بسیج شده اند و هیچ گونه کمبودی در ذخایر کالاهای اساسی وجود ندارد.

انتهای پیام/ش

پیشنهاد ما به شما

چالش‌های جراحی لگن و ران

به محل اتصال استخوان‌های مجاور و متصل به یکدیگر مفصل می‌گویند. اگر این بخش فاقد …