چهارشنبه , 5 اردیبهشت 1403

نرم افزارهای اطلاعات فرآیند خط تولید در البرز ساخته شد

مدیرعامل شرکت آوید سامانه رایمون مستقر در پارک علم و فناوری البرز روز چهارشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: نقطه قوت نرم‌افزارهای رایمون را می‌توان در سیستم‌های مدیریت تولید آن جستجو کرد.

میثم سخنگو افزود: خط تولید، به‌عنوان قلب یک شرکت تولیدی است و ازاین‌رو وجود سیستمی کارآمد جهت کنترل فرآیندهای تولیدی را می‌توان به‌عنوان یکی از مهم‌ترین ابزارهای مدیریتی هر سازمانی برشمرد.
وی بیان داشت: سیستم مدیریت تولید رایمون شامل نرم‌افزارهای اطلاعات مهندسی ساخت، سفارش گذاری تولید و ثبت عملکرد تولید است که به‌عنوان نرم‌افزاری بسیار داینامیک باقابلیت طراحی فرم و ایجاد جریان کاری در فضای وب با توانایی پوشش انواع فرایندهای تولیدی، کنترل کیفی، تعمیرات و نگه‌داری، کارکرد پرسنل در بازار شناخته می‌شود که توانایی کنترل قلب یک سازمان تولیدی با توان بالا را دارا می‌باشد.
مدیر شرکت آوید سامانه رایمون افزود: منعطف بودن این نرم‌افزار امکانی را به مدیران تولید می‌دهد تا بتوانند فرم‌های ثبت عملکرد تولید را به‌صورت کاملا شخصی‌سازی‌شده ایجاد کند به عبارتی، مدیران می‌توانند نرم‌افزاری صد درصد منطبق بر نیازهای درون سازمان خود را داشته باشند و دیگر نباید  نگران عدم پاسخگویی نرم‌افزار در سطح سازمان  بود.
وی گفت: نرم‌افزار مدیریت تولید رایمون امکانی را برای واحدهای طراحی و مهندسی فراهم می‌نماید تا بتوانند در بالاترین سطح امنیتی، آرشیو اطلاعاتی شرکت را مدیریت نمایند و از بروز (Update) بودن اطلاعات مهندسی خود اطمینان خاطر داشته باشند. دسته‌بندی اطلاعات مهندسی و به‌روز نگه‌داشتن آن‌ها یکی از کلیدی‌ترین کارها در هر سازمان تولیدی می‌باشد که نرم‌افزارهای رایمون می‌توانند آن را به بهترین شکل انجام دهند.
سخنگو در ادامه افزود: ایجاد ابزاری قدرتمند برای کاربران و مدیران شرکت‌ها، باهدف تولید نرم‌افزار مدیریت تولید آن‌هم بدون داشتن علم برنامه‌نویسی جزء اهداف اصلی رایمون بوده و به نظر می‌رسد با توجه به بازخورد مشتریانمان توانسته‌ایم به این هدف دست پیدا کنیم.
مدیر شرکت آوید سامانه رایمون  اظهار داشت: عدم وجود نرم‌افزاری قدرتمند درزمینه مدیریت تولید را می‌توان به‌عنوان یک خلا در صنعت ERP(مدیریت منابع سازمانی) کشور دانست و ما با در اختیار داشتن بالاترین سطح از دانش روز دنیا در تلاشیم تا قدم‌های استواری در راستای برطرف کردن این خلا برداریم.
 

پیشنهاد ما به شما

لیزر الکساندرایت کندلا

کندلا یک تکنولوژی است که برای کاهش و زدودن موهای زائد از بدن و صورت …