چهارشنبه , 3 مرداد 1403

مردمی شدن کمک های مومنانه بهترین راه جبران آسیب های کرونا است

حجت‌الاسلام والمسلمین علی مراد یوسفی روز چهارشنبه در حاشیه پانزدهمین رزمایش کمک مؤمنانه در جمع خبرنگاران افزود: امروز برای پانزدهمین بار شاهد اجرای رزمایش کمک‌های مؤمنانه در استان البرز هستیم.

وی اظهار داشت: کمک های مومنانه یکی از کارهای بسیار خوبی که مورد تحسین مقام معظم رهبری قرار گرفت و حرکتی است که به صورت مردمی از زمان فراگیری ویروس منحوس کرونا آغاز شد.

مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز گفت: از زمان شیوع و همه گیری ویروس منحوس کرونا کسب و کار و به تبع آن معیشت بخشی از مردم دچار مشکل شد که منجر شد تعداد زیادی از مردم و کسبه از نظر اقتصادی نیز، دچار آسیب شوند.

وی تصریح کرد: بهترین راه جبران این آسیب‌ها مردمی محور شدن کمک‌های مؤمنانه بود که نیروی مردمی به ویژه بسیج، با به نمایش گذاشتن صحنه‌هایی از آنچه در روایات آمده که در زمان ظهور امام عصر (عج) مردم چقدر به نیاز هم توجه دارند، صحنه‌های زیبایی را به نمایش گذاشتند.

یوسفی گفت: بر این اساس افرادی که از نظر مالی و اقتصادی توانمند بودند، توجه ویژه‌ای به اقشار ضعیف و آسیب‌پذیر و کم برخوردار داشتند.

وی اظهار داشت: امروز مرحله دیگری از رزمایش کمک‌های مؤمنانه است که با همت مجموعه بسیج سازندگی و نیروهای مردمی حجم قابل توجهی از اقلام مورد نیاز و ضروری زندگی مردم تأمین شده است.

مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز بیان داشت: بر این اساس با دستور امام جمعه شهر کرج توزیع اقلام آغاز و ظرف مدت امروز و فردا به دست نیازمندان واقعی خواهد رسید.

وی متذکر شد: از رسانه‌ها و مردم که در نهادینه کردن این فرهنگ که تا به امروز موفق بوده قدردانی می‌کنم.

در پانزدهمین مرحله رزمایش کمک های مومنانه ۴۰ هزار بسته معیشتی، ۱۰ هزار بسته لوازم التحریر، یک هزار و ۸۰۰ دست پوشاک و ۷۵ هزار پرس غذای گرم توزیع می شود.

پیشنهاد ما به شما

چالش‌های جراحی لگن و ران

به محل اتصال استخوان‌های مجاور و متصل به یکدیگر مفصل می‌گویند. اگر این بخش فاقد …