پنجشنبه , 4 مرداد 1403

مدیریت شهری کرج آماده خدمات رسانی برای مهار کرونا است

علیرضا رحیمی  روز سه شنبه به خبرنگار ایرنا گفت : شورای اسلامی شهر کرج در گام نخست  ۱۰ میلیارد تومان در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری و تصمیم مدیران استانی به تصویب رساندند.

وی بیان داشت : شورا و شهرداری کرج این آمادگی را دارند تا امکانات موجود از جمله تعدادی از سالن های ورزشی را برای درمان بیماران کووید۱۹ وواکسیناسیون اختصاص دهند.

رحیمی گفت :  انتظار می رود تمام دستگاه های اجرایی برای مهار موج پنجم کرونا پای کار بیایند تا بتوان این موج سنگین را کنترل کرد.

و ی افزود:  با توجه به تکمیل ظرفیت بیمارستانها ومراکز بهداشتی و نیاز به حمایت از مجموعه خدمات رسان  بخش سلامت شورای اسلامی شهر کرج لایحه ای که شهردار به شورا ارسال کرده بود را با قید ۲ فوریت تصویب کرد.

رحیمی گفت : براین اساس ۱۰ میلیارد تومان  برای خرید تخت و امکانات لازم مصوب شد تا در اختیار دانشگاه علوم پزشکی قرار گیرد و فقط در این  زمینه هزینه شود.

نایب رییس شورای شهر کرج بیان داشت:  قرار شد دانشگاه علوم پزشکی برای این مبلغ و مبلغی که در گذشته اختصاص یافته بود، گزارش مستند ارائه کند.

رییس کمیسیون خدمات شهری و بهداشت سلامت شورای شهر افزود: براساس قانون و ماده پنج یکی از بندها مربوط به بهداشت عمومی و سلامت عمومی است که یکی از وظایف شهرداری محسوب می شود.

وی گفت : باید شورای ششم وشهرداری کرج به سمت مدیریت یکپارچه حرکت کنند یعنی تمام دستگاههای اجرایی برای رفع مشکلات با مدیریت شهری هم افزایی داشته باشند.

جان باختن پاکبان کرجی بر اثر تصادف

نایب رییس شورای اسلامی شهر کرج با ابراز تاسف از جان باختن یکی از پاکبانان کرج براثر تصادف گفت : این حادثه شامگاه دوشنبه رخ داد که راننده خاطی از صحنه متواری شد.

رحیمی افزود: علت دقیق این حادثه توسط شورای اسلامی شهر کرج در دست بررسی است ضمن آنکه شهرداری موظف به تامین لباس شب نما برای تمام پاکبانان شده است.

وی بیان داشت : تامین روشنایی معابر و کنترل سرعت خودروها از مواردی است که باید در کلانشهر کرج به آن توجه ویژه شود تا شاهد تکرار چنین حوادث تلخی نباشیم.

رحیمی گفت : در زمان حاضر شهرداری کرج حدود ۲ هزار پاکبان و بیش از یک هزارنفر سبزبان دارد.

اکنون سه شهرستان تابعه البرز قرمز تیره ، سه شهرستان قرمز و یک شهرستان نارنجی کرونایی است.

پیشنهاد ما به شما

چالش‌های جراحی لگن و ران

به محل اتصال استخوان‌های مجاور و متصل به یکدیگر مفصل می‌گویند. اگر این بخش فاقد …