محدودیت‌های ترافیکی اجتماع بزرگ “سلام فرمانده” در کرج اعلام شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج،  به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ حمداله رحمتی‌پور درباره تشریح تمهیدات ترافیکی اجتماع خانوادگی «سلام فرمانده» در میدان جمهوری کرج اظهار داشت :‌ این برنامه در ساعت 17 روز سه‌شنبه 17 خردادماه برگزار می‌شود و با توجه به اینکه پیش‌بینی می‌شود افراد زیادی در آن شرکت کرده و اجتماع با شکوهی را رقم بزنند، پلیس راهنمایی و رانندگی نیز تمهیدات ترافیکی خود را در معابر منتهی به محل برگزاری این مراسم اعمال کرده است.  

وی به شهروندانی که قصد حضور در این اجتماع را دارند، توصیه کرد:‌ با توجه به کمبود پارکینگ برای خودروها از وسایل نقلیه عمومی مانند اتوبوس استفاده کنند.

رئیس پلیس راهور استان البرز ادامه داد: در همین راستا محل‌هایی که جهت اعمال محدودیت ترافیکی پیش‌بینی شده است از میدان سپاه به سمت بلوار جمهوری، زیرگذر میدان سپاه به سمت بلوار جمهوری، بلوار ماهان شرقی تقاطع استانداری به سمت میدان جمهوری، بلوار ماهان شرقی خیابان‌های لاین شرقی و غربی بلوار جمهوری، ابتدای پل شهدای روحانی به سمت میدان جمهوری، رمپ راستگرد بلوار ملاصدرا به سمت میدان جمهوری، رمپ راستگرد بلوار مطهری به سمت میدان جمهوری، ابتدای زیرگذر 9 دی به سمت میدان جمهوری  از ساعت 1400 محدودیت ترافیکی اعمال می‌شود.

وی تصریح کرد:  درخواست پلیس راهور به شهروندان برای تردد استفاده از خیابان‌های پیرامون و مجاور همانند بلوار بهشتی، بلوار موذن، بلوار مطهری و بلوار آزادی است.

رحمتی‌پور گفت: به منظور هر چه بهتر برگزار شدن این مراسم، شهروندان عزیز از پارک وسائل نقلیه در بلوار جمهوری از میدان سپاه تا میدان جمهوری و بالعکس خودداری و خدمتگزاران خود را در اجرای این مراسم همراهی کنند.

انتهای پیام/ح

پیشنهاد ما به شما

چالش‌های جراحی لگن و ران

به محل اتصال استخوان‌های مجاور و متصل به یکدیگر مفصل می‌گویند. اگر این بخش فاقد …