فرمانده سپاه استان البرز: تلاش و مجاهدت بسیجیان با اقدامات مادی قابل جبران نیست

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج، سردار علیرضا حیدرنیا در آیین افتتاح جشنواره بزرگ قرآنی بهترین پناه که در اردوگاه شهید رجایی کرج برگزار شد، اظهار داشت: بیش از دو سال که درگیر ویروس منحوس کرونا هستیم و بسیاری از برنامه‌های سپاه به ویژه اردوهای راهیان نور تحت الشعاع این شرایط قرار گرفت. 

وی با اشاره به اینکه امسال با توجه به فروکش کردن ویروس، این برنامه به نحو بسیار خوبی اجرا شد،  افزود: تعداد قابل توجهی از استان البرز به این اردوی معنوی اعزام شدند و به برکت وجود و تلاش بسیجیان و خادمین عزیز مردم که امروز در این برنامه معنوی شرف حضور دارند، برنامه‌های خوبی به مرحله اجرا درآمد. 

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز با بیان اینکه بسیجیان، نور چشم ما هستند و تلاش‌ها، زحمات و مجاهدت‌های آن ها با اقدامات مادی قابل جبران نیست،  بیان کرد: پس از ماه مبارک رمضان، همه این بسیجیان و خادمینی که در طول این مدت زحماتی را متحمل شدند، به پاس قدردانی از زحمات به سفر زیارتی مشهد مقدس اعزام  می‌شوند.

سردار حیدرنیا جشنواره بزرگ قرآنی بهترین پناه را ابتکار پاسداران در خصوص انس بیشتر با قرآن کریم در ایام کرونا دانست و با بیان اینکه امسال سومین دوره این رویداد بزرگ قرآنی برگزار می شود، عنوان کرد: در سال گذشته، بیش از 145 هزار نفر از سراسر کشور و حتی خارج از کشور در این جشنواره معنوی شرکت کردند. 

وی با اشاره به اینکه بی شک این قبیل اقدامات و جشنواره‌ها مورد نظر خداوند متعال نیز است،  ادامه داد: امید است خداوند بیش از پیش توفیقات روزافزونی در خصوص اجرای این گونه برنامه های معنوی به همه ما عنایت کند.

انتهای پیام/س

پیشنهاد ما به شما

چالش‌های جراحی لگن و ران

به محل اتصال استخوان‌های مجاور و متصل به یکدیگر مفصل می‌گویند. اگر این بخش فاقد …