چهارشنبه , 5 اردیبهشت 1403

طرح های خلاقانه اقتصادی در البرز حمایت می شوند

وی ادامه داد: سلسله نشست های گفت و گوی دولت و بخش خصوصی و بازدیدهای میدانی برای حل مشکلات و موانع به صورت منظم برگزار می شود چرا که بر این باور هستیم که بسیاری از موضوعات را می توان با همفکری و تعامل به نتیجه مطلوب رساند.

وی افزود: در این راستا مقرر شده که شرکت شهرک های صنعتی استان برای ایجاد نیروگاه های برق خورشیدی  شرایط لازم اعم از زمین و تسهیلات را فراهم کند.

عبداللهی با اشاره به اهمیت توسعه کشت گلخانه ای در استان، گفت: گسترش این نوع کشت در استان تولید را افزایش می دهد و به لحاظ اقتصادی دارای میزان بهره قابل توجهی است از این رو باید توجه فعالان اقتصادی حوزه کشاورزی و کشاورزان سنتی را به این سو ترغیب کنیم.

وی با بیان اینکه توسعه کشت گلخانه ای افزایش تولید، بهره وری و اشتغال را همراه دارد، افزود: همچنین برای ایجاد شهرک های گلخانه ای و اطلاع رسانی برای تغییر رویکرد فعالان حوزه کشاورزی، کارگروه تخصصی تشکیل شده است.

استاندار البرز گفت: سلسله نشست های گفتگوی دولت و بخش خصوصی و بازدیدهای میدانی برای حل مشکلات و موانع به صورت منظم برگزار می شود چراکه بر این باور هستیم که بسیاری از موضوعات را می توان با همفکری و تعامل به نتیجه مطلوب رساند.

 استان البرز داری سه هزارو ۵۰۰ واحد تولید و صنعتی است.

پیشنهاد ما به شما

لیزر الکساندرایت کندلا

کندلا یک تکنولوژی است که برای کاهش و زدودن موهای زائد از بدن و صورت …