شورای‌ هماهنگی‌تبلیغات‌ اقدامات‌اثرگذاری‌ درعرصه‌های ملی‌و مذهبی‌ دارد

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان البرز به مناسبت فرارسیدن ۱۲ مرداد ماه سالروز تاسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در بیانیه خود آورده است: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نهادی انقلابی است که از نخستین روزها پس از پیروزی انقلاب اسلامی تشکیل شد

با توجه به  اینکه دستگاه‌ها و نهادهای مختلفی فعالیت‌های تبلیغی داشتند گاه تبلیغات با ناهماهنگی هایی مواجه بود از  این رو مناسب ترین راهکار این بود که مرکزی تشکیل شود و تمام ارگان‌ها و سازمان‌ها در آن جمع باشند تا بتوانند موضوعات را قبل از اینکه به مردم عرضه کنند، هماهنگ شود و لذا منجر به تأسیس نهاد شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شد و مدت‌هاست که ثمره آن را نظام مقدس جمهوری اسلامی تجربه می نماید.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با اقدامات اثرگذار و متنوع خود و با بهره گیری از روش های نوین و نظرات نخبگان و صاحب نظران توانسته به خوبی در عرصه گرامیداشت آیین های ملی و مذهبی این سرزمین بدرخشد.

این درخشش به گونه ای است که رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره شورا فرموده اند “این اهمیت دارد که یک دستگاهی بر اساس یک نیاز واقعی و صادقانه در کشور به وجود بیاید و در طول سالیان متمادی، با تحولات گوناگون، آن نیاز را همواره مورد نظر داشته باشد و حق عمل و اقدام را به جا بیاورد. شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ، از این قبیل مجموعه هاست”.

۱۲ مرداد  سالروز تاسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نهادی است که  همواره در صف مقدم دفاع از ارزشهای انقلاب و اسلام عزیز قرار داشته و دارد.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی می‌کوشد که در حفظ و ترفیع موقعیت به دست آمده ، سعی و تلاش وافر نموده و به منظور ارتقاء جایگاه خود در اذهان و افکار عمومی وارتقاء نقش موثر در  بزرگداشت ایام‌الله انقلاب و شناخت لحظه ها با تأسی از رهنمودهای مقام معظم رهبری از هیچ کوششی دریغ ننماید.