شنبه , 29 اردیبهشت 1403

ششمین جشنواره رسانه ای ابوذر برگزار می شود

رئیس سازمان بسیج رسانه البرز گفت: ‌جشنواره رسانه ای ابوذر بهمن ماه امسال در استان البرز برگزار می شود.

ششمین جشنواره رسانه ای ابوذر برگزار می شودبه گزارش خبرگزاری صداوسیما، مرکز البرز؛ محمد رضا موسوی زاده، رئیس سازمان بسیج رسانه البرز در آئین رونمایی از پوستر ششمین جشنواره رسانه ای ابوذر گفت: علاقه مندان می توانند در بخش خبر، مصاحبه، گزارش، تیتر، یادداشت، کاریکاتور، مستند کوتاه، کلیپ، موشن گرافیک، اینفوگرافیک و عکس شرکت کرده و آثار خود را ارسال کنند.

موسوی زاده افزود: علاقمندان می توانند در سه بخش و در هر بخش حداکثر سه اثر یعنی در مجموع هر شرکت کننده می تواند حداکثر ۹ اثر و حداقل یک اثر برای جشنواره ارسال نماید تا مورد ارزیابی داوران قرار بگیرد.

او محورهای ششمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در استان را شامل امیدآفرینی، امنیت پایدار، روحیه جهادی و انقلابی دانست و گفت: آسیب‌های اجتماعی، مسائل صنفی خبرنگاران و اصحاب رسانه، دشمن شناسی، توان داخلی، خوداتکایی و مانع‌زدایی‌ها، سبک زندگی، مدیریت بر فضای مجازی، دفاع مقدس، ایثار و شهادت از دیگر محورهای جشنواره هستند.

رئیس سازمان بسیج رسانه البرز افزود: بخش جذاب و متفاوت این جشنواره اضافه شدن بخش طنز است که علاقه مندان می توانند در این بخش در غالب مصاحبه، یادداشت و یا گزارش متنی شرکت کنند که این بخش به صورت جداگانه داوری می شود.

ا‌و گفت: در بخش طنز هر شرکت کننده می تواند سه اثر جدای از آن ۹ اثر یعنی در مجموع دوازده اثر ارسال کنند.

رئیس سازمان بسیج رسانه البرز اول بهمن ۱۴۰۰ را آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره رسانه ای ابوذر البرز دانست و افزود: آثاری قابلیت شرکت در جشنواره را خواهند داشت که از ابتدای بهمن ۱۳۹۹ لغایت اول بهمن ۱۴۰۰ در رسانه منتشر شده باشند و لذا هر خبرنگاری می‌تواند حداکثر ۹ اثر  به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

دبیرخانه ششمین جشنواره ابوذر در چهارراه کارخانه قند، فرهنگسرای کوثر، سازمان بسیج رسانه است.

پیشنهاد ما به شما

لیزر الکساندرایت کندلا

کندلا یک تکنولوژی است که برای کاهش و زدودن موهای زائد از بدن و صورت …