شنبه , 29 اردیبهشت 1403

سارق مسلح چهارباغ بازداشت شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از  کرج،  سرهنگ محمد نادربیگی با اشاره به بازداشت سارق مسلح در شهرستان چهارباغ اظهار داشت: در پی وقوع یک فقره سرقت مسلحانه توسط سرنشین یک دستگاه خودروی پژو از 2 جوان 18 ساله در حوزه استحفاظی شهرستان چهارباغ، بررسی موضوع در دستورکار پلیس آگاهی این شهرستان و اداره مبارزه با جرائم جنایی استان قرار گرفت.

وی افزود: بررسی‌های اولیه حاکی از این بود که راننده یک دستگاه خودرو پژو با سوار کردن 2 جوان 18 ساله با تهدید سلاح شکاری اقدام به سرقت مقداری وجه نقد و لوازم شخصی آن ها کرده و متواری شده است.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز تصریح کرد: در ادامه با انجام اقدامات اطلاعاتی-پلیسی هویت متهم شناسایی و با یافتن مخفیگاه او در شهر کرج، در یک عملیات غافلگیرانه نامبرده دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شد.

سرهنگ نادربیگی با اشاره به اقرار متهم به سرقت مسلحانه در شهر چهارباغ ، گفت: در بازرسی از مخفیگاه نامبرده یک قبضه سلاح شکاری غیرمجاز نیز کشف شد.

این مقام انتظامی در پایان با اشاره به معرفی متهم به مراجع قضائی، گفت: به شهروندان توصیه می کنیم برای تردد در محورهای برون شهری حتما از تاکسی‌های زرد رنگ و یا آژانس‌های معتبر خودرو کرایه کنند و از سوار شدن به خودروهای شخصی ناشناس خودداری کنند.

انتهای پیام/ش

پیشنهاد ما به شما

لیزر الکساندرایت کندلا

کندلا یک تکنولوژی است که برای کاهش و زدودن موهای زائد از بدن و صورت …