چهارشنبه , 27 تیر 1403

سارقان ۲۰۸ راس دام در فردیس دستگیر شدند

فرمانده انتظامی شهرستان فردیس از دستگیری ۲ سارق احشام و کشف ۲۰۸ رأس دام مسروقه به ارزش پنج میلیارد ریال خبر داد.

سارقان ۲۰۸ راس دام در فردیس دستگیر شدندبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز البرز، سرهنگ کامران ملکی، گفت: در پي وقوع یک فقره سرقت احشام در شهر فردیس، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار ماموران کلانتری ۱۱ مرکزی فردیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان فردیس افزود: بررسی های اولیه حاکی از آن بود که مالباخته شخصی را به عنوان نگهبان محل نگهداری دام های خود استخدام کرده بود که این فرد در نیمه های شب بیش از ۲۰۰ راس گوسفند را به سرقت برده و متواری شده بود.

ملکی گفت: در ادامه ماموران پس از انجام تحقیقات میدانی، با انجام اقدامات اطلاعاتی-پلیسی، سرنخ هایی از محل نگهداری احشام سرقتی در یکی از استان های همسایه کشف و با هماهنگی مقام قضایی به آنجا اعزام و در عملیاتی ضربتی ۲ نفر را در این رابطه دستگیر و به کلانتری منتقل کردند.

او با اشاره به کشف ۲۰۸ راس دام سرقتی در مخفیگاه متهمان، افزود: کارشناسان ارزش احشامی که توسط این افراد به سرقت رفته بود را حدود پنج میلیارد ریال برآورد می کنند.
فرمانده انتظامی شهرستان فردیس با اشاره به تحویل احشام سرقتی به مالباخته، گفت: در این زمینه پرونده تشکیل و برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضایی ارسال شد.

پیشنهاد ما به شما

چالش‌های جراحی لگن و ران

به محل اتصال استخوان‌های مجاور و متصل به یکدیگر مفصل می‌گویند. اگر این بخش فاقد …