دوشنبه , 31 اردیبهشت 1403

رگبار و رعد و برق آسمان البرز را فرا می گیرد

آرش بهاروند احمدی روز پنجشنبه به خبرنگارایرنا اظهارداشت:براساس هشدار هواشناسی سطح زرد و نارنجی که در روزهای گذشته صادرشد،‌تحلیل آخرین الگوهای پیش‌یابی حاکی از فعالیت سامانه تندری در استان البرز وزش باد، رگبار شدید باران، رعد و برق، روند کاهش محسوس دما و در ارتفاعات و جاده‌های کوهستانی رگبار باران و برف، رعد و برق خواهد بود.

این مسوول خاطرنشان کرد: آسمان امروز البرز قسمتی تا تمام ابری، مه رقیق، به تدریج وزش باد و رگبار و رعد و برق دمای کمینه و بیشینه بین ۹ تا ۲۱ درجه بالای صفر و سرعت وزش باد ۴۰ کیلومتر در ساعت است.

بهاروند هوای فردا جمعه البرز را ابری، رگبار شدید و رعد و برق، ارتفاعات رگبار باران و برف و رعدو برق پیش‌بینی کرد و گفت: دمای کمینه و بیشنیه البرز بین هفت تا ۱۲ درجه بالای صفر و سرعت وزش باد ۲۱ کیلومتر در ساعت خواهد بود.

همچنین آسمان روز شنبه هفته آینده ،‌ابری و مه آلود، رگبار شدید و رعد و برق، ارتفاعات رگبار باران و برف و رعدوبرق ، کمترین و بیشترین دما بین چهار تا ۹ درجه بالای صفر و سرعت وزش باد ۲۴ کیلومتر در ساعت است .

آسمان روز یکشنبه استان البرز،‌ قسمتی ابری، یخبندان سطحی، مه رقیق، به تدریج صاف، دمای کمینه و بیشینه بین ۲ تا ۱۲ درجه بالای صفر و سرعت وزش باد ۲۴ کیلومتر در ساعت پیش‌بینی شده است.

پیشنهاد ما به شما

لیزر الکساندرایت کندلا

کندلا یک تکنولوژی است که برای کاهش و زدودن موهای زائد از بدن و صورت …