چهارشنبه , 27 تیر 1403

رفع نواقص معابر شهر جدید هشتگرد با صرف ۱۳ میلیارد تومان

شهروز سنجری  روز جمعه در گفت و گو با ایرنا با اشاره به رضایتمندی شهروندان شهر جدید هشتگرد از اجرای طرح های عمرانی گفت :  حدود پنج هزار متر مربع  از سطح معابر این شهر در ماه های اخیر لکه گیری آسفالت  شده است.

وی ادامه داد: در حوزه زیباسازی و پاکسازی سطح شهر اقدامات گسترده ای انجام شده و تکمیل پیاده راه ها و اجرای بیش از ۱۲ هزار مترمربع کفپوش در سطح بلوارها و معابر شهری و رنگ آمیزی جداول سطح شهر با اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان به میزان ۲۵هزار مترمربع از جمله این اقدامات می‌باشد.

وی در خصوص مدیریت بحران و مشکل جمع شدگی آب در معابر گفت: در حوزه مدیریت بحران شرکت عمران شهرجدید هشتگرد، مطالعاتی را در چهار حوزه زلزله، رانش، فرونشست و سیلاب و همچنین حل مشکلات آب‌های سطحی، از طریق مشاور مرکز تحقیقات راه و مسکن و شهرسازی در دستور کار قرار داده است.

رییس خدمات شهری شرکت عمران شهرجدید هشتگرد افزود: در همین راستا پاکسازی و لایروبی کانال‌های آب و احداث و تکمیل کانالهای عرضی نیز از جمله اقدامات حوزه مدیریت بحران شرکت عمران شهرجدید هشتگرد است.

سنجری اظهار داشت: برای پویایی و نشاط در مناطق مسکن مهر شرکت عمران شهر جدید هشتگرد با بکارگیری دو پیمانکار و با اعتباری بالغ بر سه میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان نسبت به خرید ۲۰ مجموعه بازی کودکان و ۲۰ ست ورزشی و همچنین احداث زمین بازی کودکان و ست ورزشی اقدام شده که در زمان حاضر عملیات اجرایی ۱۰ مجموعه در پروژه‌های مسکن مهر در حال اتمام هست.

پیشنهاد ما به شما

چالش‌های جراحی لگن و ران

به محل اتصال استخوان‌های مجاور و متصل به یکدیگر مفصل می‌گویند. اگر این بخش فاقد …