پنجشنبه , 4 مرداد 1403

دستگیری ضاربان آمر به معروف در کرج 

به گزارش روز سه شنبه  پایگاه خبری پلیس، سردار عباسعلی محمدیان اظهار داشت که در پی اعلام خبری از سوی مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر ایجاد درگیری در یکی از فروشگاه های منطقه مهرشهر کرج، بلافاصله ماموران کلانتری ۲۱ فاز چهار به محل حادثه اعزام شدند.
وی افزود: با حضور مأموران در محل حادثه مشخص شد که یکی از شهروندان به دلیل عدم رعایت شئونات اسلامی توسط دو زن و یک مرد در داخل فروشگاه زنجیره ای، به آن‌ها محترمانه تذکر لسانی داده بود که نامبردگان ضمن عدم توجه به این تذکر آمر به معروف را مورد ضرب و شتم قرار داده و از محل متواری شده بودند.
فرمانده انتظامی استان البرز با بیان اینکه ادامه روند تحقیقات با دستور مقام قضائی به پلیس امنیت عمومی ارجاع شد ،ماموران با انجام اقدامات پلیسی هویت ضارب اصلی که جوانی حدود ۳۵ساله بود را شناسایی در عملیاتی غافلگیرانه نامبرده را در کمتر ۴۸ ساعت دستگیرق و به پلیس امنیت عمومی منتقل کردند.
این مقام انتظامی اظهار داشت: متهم پس از دستگیری ابتدا منکر انجام هرگونه درگیری بود اما با مشاهده مستندات غیرقابل انکار پلیس به ناچار لب به اعتراف گشود و به ضرب و شتم آمر به معروف باهمراهی دوخانم مورد تذکراعتراف نمود.
سردار  محمدیان  با بیان اینکه همدستان متهم نیز در ۲ عملیات جداگانه دستگیر شدند، خاطرنشان کرد: پس از تکمیل تحقیقات، متهمان برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی و با صدور قرار مناسب روانه زندان شدند.
 

پیشنهاد ما به شما

چالش‌های جراحی لگن و ران

به محل اتصال استخوان‌های مجاور و متصل به یکدیگر مفصل می‌گویند. اگر این بخش فاقد …