اخبار

دستگیری زوج سارق در کرج/ اعتراف به ۱۲ فقره سرقت

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ محمد نادربیگی بیان داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت از باغات و ساختمان‌های نیمه کاره در منطقه کیانمهر کرج، بررسی موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: مأموران با انجام تحقیقات میدانی و به کارگیری اقدامات پلیسی ردپای یک زوج سابقه دار را در سرقت‌های به وقوع پیوسته مشاهده و شناسایی مخفیگاه آنها را در دستور کار خود قرار دادند.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز اضافه کرد: در ادامه با شناسایی مخفیگاه متهمان، مأموران در یک اقدام غافلگیر کننده آنها را دستگیر و در تحقیقات تکمیلی نامبردگان به ۱۲ فقره سرقت از ساختمان‌های نیمه‌کاره و باغات اطراف منطقه کیانمهر اعتراف کردند.

این مقام انتظامی در خصوص شیوه و شگرد این زوج سارق گفت: متهمان با سرقت خودروهای فاقد لوازم ایمنی به اماکن خصوصی از قبل شناسایی شده مراجعه و اقدام به سرقت لوازمی از جمله ابزار آلات، آهن آلات و لوازم ارزشمند دیگر می‌کردند.

نادربیگی با اشاره به شناسایی تمام مالباختگان پرونده و معرفی آنها به مراجع قضائی، خاطرنشان کرد: برای پیشگیری از سرقت به کارگیری تجهیزات بازدارنده از جمله دوربین مداربسته و قفل‌های مناسب بسیار حائز اهمیت هستند.

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا