شنبه , 1 اردیبهشت 1403

خدمات رسانی در شهر جدید هشتگرد با جدیت ادامه دارد

محمدعلی حاجی زاده روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد تا معرفی مدیرعامل جدید در محل کار خود حضور داشته و شرکت عمران شهر جدید هشتگرد با تمام ظرفیت طبق روال گذشته در بخش های مختلف عمرانی و خدماتی فعالیت دارد و هیچ گونه خللی در امور به وجود نیامده است.

وی  در خصوص نحوه قیمت گذاری واحدهای مسکونی مهر شهرجدید هشتگرد گفت: عرضه واحدهای این شهر براساس مصوبه شرکت مادر تخصصی شرکت عمران کشور اعمال می شود و هیچ دخل و تصرفی در قیمت ها وجود ندارد.

حاجی زاده  بیان داشت: هیات مدیره شرکت عمران شهر جدید هشتگرد باوجود مصوبه قانونی درخواست تعادل قیمت ها حسب شرایط مردم و ساکنین را داشته و در زمان حاضر  عرصه واحدهای ویلایی با ۸۰ میلیون تومان و واحدهای آپارتمانی هم با میانگین ۲۰ میلیون تومان عرضه می شود و هیچ اجباری هم برای آن در نظر گرفته نشده است.

عضو هیات مدیره شرکت عمران شهرجدید هشتگرد ادامه داد: علیرغم اینکه فروش عرصه در واحدهای آپارتمانی مسکن مهر اجباری نبوده اما خرید عرصه مسکن مهر در سازه‌های ویلایی مسکن‌مهر از شروط اولیه واگذاری بوده است.

حاجی زاده افزود: چندی پیش در برخی رسانه ها قیمت‌های  شهرجدید هشتگرد  با  شهر پردیس تهران مقایسه شده  بود  در حالی است که در پردیس تهران مسکن ویلایی مهر وجود ندارد و برای آپارتمان ها ۴۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده که ۲ برابر قیمت  شهر جدید هشتگرد است.

وی اظهار داشت: شرکت عمران شهر جدید هشتگرد نهایت اهتمام و توجه را به مالکان و شهروندان این شهر در حوزه مساکن مهر دارد، به گونه ای که اجحافی به مردمی که از درآمد متوسطی برخوردار هستند، نشود.

عضو هیات مدیره شرکت عمران شهر جدید هشتگرد گفت : ما برای سازمان های حمایتی تخفیف ۳۰ تا ۵۰ درصد را قائل شدیم و برای نفر اول که واحد آپارتمانی دارد خرید عرضه اجباری نیست.

حاجی زاده  افزود: خدمات مسکن مهر شهر جدید هشتگرد بر بستر الکترونیک بوده و خدمات به صورت حضوری نیز ارائه می شود و در زمان حاضر خللی در خدمات رسانی وجود ندارد.

مسعود حق لطفی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد هفته گذشته با حکم علیرضا زاکانی شهردار تهران به عنوان مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهرداری تهران منصوب شد اما تاکنون جایگزین وی معرفی نشده است.

شهرجدید هشتگرد با جمعیتی حدود ۸۶ هزار نفر در غرب کلانشهر کرج مرکز استان البرز قرار دارد.

تاکنون ۵۰ هزار واحد مسکونی مهر در این شهر ساخته شده و در حال واگذاری به مردم است.

پیش بینی می شود با واگذاری مسکن مهر و بیش از ۲۰ هزار مسکن طرح اقدام ملی در شهر جدید هشتگرد ، جمعیت این شهر از ۵۰۰ هزار نفر فراتر برود.

برخی سایت های خبری و فضای مجازی اخباری مبنی بر توقف وکاهش  فعالیت های عمرانی و خدماتی شهر جدید هشتگرد به دنبال انتصاب مدیرعامل شرکت عمران این شهر به عنوان مدیرعامل سازمان مهندسی و فنی شهرداری تهران انتشار دادند که بازتاب داشت.

پیشنهاد ما به شما

لیزر الکساندرایت کندلا

کندلا یک تکنولوژی است که برای کاهش و زدودن موهای زائد از بدن و صورت …