شنبه , 12 اسفند 1402

حجم عملکرد دشمن بافعالیت رسانه ای محدود جریان انقلاب قابل مقایسه نیست

حجه الاسلام و المسلمین روح الله مختاری عصر سه شنبه در دیدار با مسوولان بسیج رسانه استان البرز افزود: هیچ مجموعه‌ای نمی تواند بدون همکاری رسانه ها کاری را پیش ببرد و به سرانجام برساند و از دوران گذشته تا کنون نظام ها و مجموعه های گوناگون از ظرفیت رسانه ها به نفع اهداف حق یا متاسفانه باطل خود استفاده کرده اند.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری بارها بر مدیریت صحیح جریان انقلابی در فضای مجازی و رسانه ها تاکید کردند ولی متاسفانه ما جدی نمی گیریم، اظهار داشت:  امسال نیز ایشان در سخنرانی اربعین در بین جوانان و دانشجویان به بحث جهاد و تبیین پرداختند که باید به این سخنان توجه ویژه شود.

وی گفت: بخشی از اجرای بحث تبیین، کار رسانه ای است، یعنی تولید محتوا با موضوعات خوب و به روز  ولی حلقه مفقوده جدی ما بعد از تولید، رساندن این موضوعات و محتواهای مناسب به دست مخاطب است.

امام جمعه ساوجبلاغ با تاکید بر اینکه حوزه رسانه‌ی جریان انقلاب باید ورود جدی در این عرصه داشته باشد و از همه‌ی ظرفیت های در اختیارش به نحو صحیح استفاده کند، بیان داشت: ظرفیت های رسانه‌ای خوبی در سطح شهرستان وجود دارد که باید با تعامل صحیح و سعه صدر آن ها را جذب و با یافتن نقاط فکری و دغدغه های مشترک در خصوص مشکلات و به خصوص آسیب های اجتماعی از آنان و فضای گسترده‌ی مخاطبانشان استفاده کرد.

مختاری اظهار امیدواری کرد که تجمیع خوبی از گرایش ها و سلایق مختلف در جهت فعالیت های مثبت و رسانه ای انجام گیرد ضمن اینکه مجموعه دفتر امام جمعه شهرستان نیز همیشه با تمام قوا در اختیار پیشبرد اهداف بسیج رسانه در سطح شهرستان ساوجبلاغ می باشد.

رییس بسیج رسانه استان البرز نیز در این دیدار ضمن اشاره کوتاهی به برنامه ها و فعالیت های انجام شده بسیج رسانه در سطح  استان، گفت: امروزه بحث اخلاق، سواد رسانه و گفتمان انقلاب اسلامی از ضرورت های قابل توجه در جامعه‌ی رسانه ای است.

سید محمدرضا موسوی زاده افزود: بسیج رسانه از دو شاخه‌ی مهم بسیج و رسانه تشکیل و ترکیب شده است که اقدام مهم آن تشکیل جبهه واحد «رسانه انقلابی» است.

وی اظهار داشت: با توجه به صحبت های مقام معظم رهبری و لزوم ایجاد امید در مردم، با رسانه ای کردن خدمات خوب مسوولان و آشکارسازی جریان خادمین انقلاب، تحقق دولت اسلامی و انجام نقدهای تخصصی و مصلحانه می توان یک فضای انقلابی و سالم ایجاد کرد.
 

پیشنهاد ما به شما

لیزر الکساندرایت کندلا

کندلا یک تکنولوژی است که برای کاهش و زدودن موهای زائد از بدن و صورت …