جانشین فرمانده کل سپاه: دشمن به شکست نظامی و دفاعی در مقابل ایران اذعان دارد/ مردم پای نظام ایستاده‌اند/ شکست را در جبهه اقتصادی به دشمنان تحمیل می‌کنیم

 به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج ، سردار علی فدوی در رزمایش جهادگران فاطمی که ظهر امروز در مجموعه ورزشی انقلاب کرج برگزار شد، اظهار  داشت:از ابتدای انقلاب سپاه و بسیج در تمام صحنه‌ها حضور پررنگ و چشمگیری داشتند.

وی افزود: 43 سال، خبیثان عالم در همه زمینه‌ها با انقلاب اسلامی دشمنی کردند، اما به نتیجه دلخواه نرسیدند و شکست خوردند.

جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه  خیل عظیم مردان، زنان، دختران و پسران جهادگر در بسیج سازندگی از ابتدای انقلاب تاکنون پای کار بوده اند، بیان کرد: بیش از 40 هزار گروه جهادی در سرتاسر کشور مشغول خدمت رسانی هستند و با تمام توان در خدمت مردم به رفع محرومیت مشغول هستند.

سردار فدوی ادامه داد: این نیروهای جهادی هنگام بروز بلایای طبیعی همچون سیل و زلزله، تاریخ ساز، پای کار می آیند و حماسه آفرینی می کنند و تا زمانی که مشکل برطرف نشده دست از تلاش بر نمی دارند.

سردار فدوی با بیان اینکه گروه‌های جهادی همیشه در هنگام بلاهای طبیعی از جمله زلزله و سیل در کنار مردم هستند و خدمت رسانی می کنند ، عنوان کرد: در حال حاضر  به برکت دولت انقلابی  و مردمی برخی از گرفتاری‌ها به همت گروه‌های جهادی بسیج سازندگی در حال مرتفع شدن است.

جانشین فرمانده کل سپاه با اشاره به اینکه  با آغاز فعالیت دولت انقلابی، تغییرات اساسی در منابع مالی گروه‌های جهادی ایجاد شد که این تامین منابع، دست این جهادگران را را برای انجام امورات عمرانی و محرومیت زدایی باز می کند ، تصریح کرد: برخی از مشکلات و محرومیت‌های موجود در کشور در شان ملت بزرگ ایران نیست.

وی با اشاره به اینکه همه وظیفه داریم برای رفع محرومیت‌ها به کمک دولت بشتابیم ، ادامه داد: باید  برای رفع مشکلات و محرومیت باقیمانده گام‌های اساسی برداریم.

سردار فدوی با اشاره به اینکه در حال حاضر گروه‌های جهادی در حال خدمات دهی و آبرسانی به بیش از 10 هزار روستا در  سراسر کشور هستند ، گفت: نباید در کشور روستایی وجود داشته باشد از نعمت آب آشامیدنی برخوردار نبوده و باید تلاش کرد که این محرومیت‌ها برطرف شود.

جانشین فرمانده کل سپاه با اشاره به اینکه محرومیت زدایی از روستاهای فاقد امکانات و آب آشامیدنی با ورود دولت برطرف می‌شود ، ادامه داد: پس از رفع مشکل آبرسانی و تامین آب شرب سالم و بهداشتی در روستاهای هدف، احداث راه‌های روستایی، تکمیل خانه‌ها و همه مواردی که نشانه‌هایی از محرومیت در کشور هستند از بین می روند.

وی با اشاره به اینکه  سپاه و بسیج به منظور پشتیبانی از اقدامات محرومیت زدایی تمام توان خود را به کار می گیرد، تصریح کرد: مجموعه مجلس و دولت و وزارتخانه‌های مربوطه نیز برای پشتیبانی از این گروه‌ها در راه خدمت رسانی به مناطق محروم فعال و پای کار هستند.

سردار فدوی با اشاره به اینکه از ابتدای انقلاب تاکنون هر زمان پای هر کاری رفتیم خداوند عنایت کرد و مشکل برطرف شد ، گفت: به امید روزی که هیچ استانی در کشور در زمینه‌های اساسی مانند تامین آب و وضعیت جاده و درمان مشکل نداشته باشد.

جانشین فرمانده کل سپاه  با اشاره به اینکه  محق ترین انسان‌ها برای زندگی بدون مشکل، مردم رشید و دلیر ایران هستند ، گفت: مردم ایران  بیش از 43 ساله پای این انقلاب و آرمان های این نظام ایستادند و در برابر خبیثانی مقاومت کردن که هرگونه توانسته اند در حق این مردم دشمنی کرده و جنگ‌های نظامی، اقتصادی و فرهنگی مختلفی را برای آن ها رقم زده و از هیچ تلاشی برای براندازی نظام فروگذار نکرده اند.

سردار فدوی با بیان اینکه دشمنان ایران با وجود تمام تهدیدها و تحریم‌ها در زمینه‌های نظامی و دفاعی اذعان می‌کنند که شکست خورده اند، خاطرنشان کرد: باید از ظرفیت و توانمندی همه دلدادگان انقلاب در ایران استفاده شود و در جنگ اقتصادی نیز باید به گونه ای عمل کنیم که باز هم دشمن به شکست خود در این میدان اعتراف و عقب نشینی کند و طعم تلخ شکست را بچشد.

 

وی با اشاره به وجود مشکلات اقتصادی و معیشتی در کشور تصریح کرد: به لحاظ سیاست‌های غلطی که قبلاً به وجود آمده، قصد داشتند با فرمول های دشمن، مسائل اقتصادی کشور حل شود در حالی که اگر دشمنان می توانستند با همان دستورالعمل‌ها، مسائل اقتصادی خود را برطرف می کردند و در حال حاضر گرفتار این موارد نبودند پس این فرمول‌ها برای خود دشمن هم کارآیی نداشته و کارساز نبوده است.

انتهای پیام/ی