ثبت‌نام کارگاه‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان البرز آغاز شد

ثبت‌نام کارگاه‌های فرهنگی، هنری و ادبی مجازی و حضوری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان البرز در ۴ گروه سنی آغاز شد.

ثبت‌نام کارگاه‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان البرز آغاز شدبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز البرز، ثبت‌نام کارگاه‌های مجازی که برای هشتمین ترم متوالی در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان البرز برگزار خواهد شد، به صورت مجازی و در پایگاه کانون استان  به نشانی alborz.kpf.ir/kargah انجام خواهد شد.

کودکان و نوجوانان علاقه‌مند در گروه‌های سنی «نوباوه» ۴ سال به بالا، «نوخوان» ۷ سال به بالا، «نونهال» ۹ سال به بالا، «نونگاه» ۱۲ سال به بالا و «نوجوان» ۱۵ سال به بالا، می‌توانند از فرصت ثبت نام در کارگاه‌های مجازی کانون البرز استفاده کنند.

این کارگاه‌های مجازی شامل ۱۹ کارگاه نقاشی، خوشنویسی،مهارت‌های زندگی، قصه‌ بازی، کاردستی، نجوم، شعر و قصه و عکاسی است و در سطوح مقدماتی، تکمیلی و پیشرفته برگزار می‌شود.

بر همین اساس، زمان ثبت نام کارگاه‌های مجازی در کانون استان البرز  از 29 فروردین تا اول اردیبهشت ۱۴۰۱ تعیین شده است.

لازم به توضیح است این کارگاه‌ها به صورت برخط (آنلاین) و توسط کارشناسان و  مربیان با تجربه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان البرز، برگزار خواهد شد .

ضمنا شماره‌های تماس ۱۵-۳۴۰۹۴۸۱۲  ( داخلی ۱- کارشناس راهنما) آماده پاسخ‌گویی به مخاطبان خواهند بود .

از سویی با توجه به بهبود شرایط کرونایی و با توجه به شیوه‌نامه‌های بهداشتی  کارگاه‌های حضوری مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان البرز نیز در ۶ مرکز فرهنگی، هنری فعال این استان در کرج و هشتگرد پذیرای علاقه‌مندان خواهند بود .

علاقه‌مندان جهت آگاهی از این کارگاه‌ها با مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در استان البرز تماس حاصل کنند.