تیم البرز قهرمان مسابقات کشوری سبک جیسن کاراته شد

تیم البرز عنوان قهرمانی مسابقات مردان سبک جیسن کاراته کشور را که به میزبانی فردیس در سالن شهدای مدافع حرم این شهرستان برگزار شد، از آن خود کرد.

تیم البرز قهرمان مسابقات کشوری سبک جیسن کاراته شدبه گزراش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز البرز، در سیزدهمین دوره مسابقات کشوری مردان سبک جیسن کاراته که با حضور دویست شرکت کننده در تمامی رده‌های سنی برگزار شد، تیم البرز به مقام قهرمانی رسید، تیم کرمان دوم شد و تیم‌های گیلان و اصفهان در رتبه‌های سوم و چهارم قرار گرفتند.

رییس اداره ورزش و جوانان فردیس با اعلام این خبر گفت: در این دوره از مسابقات شانزده تیم از سیزده استان کشور با هم به رقابت پرداختند، تیم‌هایی از استان‌های البرز، تهران، اصفهان، مازندران، لرستان، قزوین، گیلان، اردبیل، سمنان، قم، خراسان رضوی، کرمان و هرمزگان (جزیره کیش) در این دوره از مسابقات شرکت داشتند.

سعید کولیوند با اشاره به سطح بالای مسابقات افزود: نظر به اعلام مربیان و شرکت کنندگان در مسابقات، یکی از با کیفیت‌ترین مسابقات در ادوار برگزاری مسابقات جیسن کاراته کشوری، در فردیس برگزار شد که حضور قهرمانان بزرگ کشوری و بین المللی از جای جای میهن اسلامی، باعث بالارفتن سطح مسابقات شد.

پیشنهاد ما به شما

چالش‌های جراحی لگن و ران

به محل اتصال استخوان‌های مجاور و متصل به یکدیگر مفصل می‌گویند. اگر این بخش فاقد …