تنها کتابخانه تخصصی “ایثار و شهادت” در استان البرز تعطیل شد

سلیمان رستمیان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرج، اظهار داشت: تنها کتابخانه تخصصی ایثار و شهادت در مرکز علمی کاربردی بنیاد شهید بود که در حال حاضر این دانشگاه تعطیل و کتابخانه نیز تعطیل شده است.

وی افزود: صحبت‌هایی  با مدیرکل کتابخانه‌های استان برای قراردادن قفسه‌های خاص کتب ایثار و شهادت انجام شده است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با اشاره به اینکه “تقویت توانمندی‌های دانشجویان شاهد و ایثارگر یکی از ماموریت‌های اصلی فعالیت‌های فرهنگی در بنیاد شهید و امور ایثارگران است” بیان داشت: در این راستا به صورت مداوم، ستاد شاهد در هر دانشگاه کلاس‌های مورد نیاز دانشجویان شاهد و ایثارگر را برگزار می‌کند.

رستمیان درباره دیگر فعالیت‌های فرهنگی به برگزاری اردوهای مختلف اشاره کرد و گفت: این اردوها ویژه والدین شاهد بوده که در اردوگاه بنیاد شهید در کردان برگزار و درحاشیه این اردوها نیز ویزیت توسط پزشکان متخصص و چکاپ کامل نیز انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه “این برنامه‌ها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود” تصریح کرد: تاکنون چهار دوره از این اردو‌ها برگزار شده که در هر دوره 40 خانواده شرکت کردند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با عنوان اینکه “فعالیت‌های ورزشی که در گذشته بود به‌دلیل شیوع بیماری کرونا تعطیل شده است” خاطرنشان‌کرد: برای تداوم انجام حرکات ورزشی نیز تولید محتوا در فضای مجازی با همین مضمون انجام شده است.

رستمیان با اشاره به در پیش بودن هفته دفاع مقدس عنوان کرد: برنامه‌های مختلفی برای این هفته برنامه ریزی شده است که از جمله آن می‌توان به اعزام نمادین کاروان رزمندگان به جبهه اشاره کرد.

انتهای پیام/س

پیشنهاد ما به شما

چالش‌های جراحی لگن و ران

به محل اتصال استخوان‌های مجاور و متصل به یکدیگر مفصل می‌گویند. اگر این بخش فاقد …