شنبه , 12 اسفند 1402

تامین آب آشامیدنی فردیس نیازمند حفاری پنج حلقه چاه آب است

بهزاد پرویزی روز چهارشنبه در نشست شورای مدیریت بحران شهرستان فردیس، افزود: موضوع خشکسالی و کم آبی مهمترین بحران طبیعی شهرستان در سال جاری و سال پیش رو است بنابراین آب و مدیریت مصرف آن باید همواره مورد توجه مسوولان قرار گیرد.

وی ادامه داد: برای تابستان سال آینده بر مبنای داده های تابستان امسال  باید مقدار حدود ۱۰۰ لیتر بر ثانیه برای پاسخگویی به نیازهای آب شهرستان اضافه شود.

پرویزی  همچنین  از دستگاه های اجرایی شهرستان فردیس خواست با توجه به فصل سرما ،  شیوع کرونا ، کمبود و احتمال قطعی گاز در زمستان اقدامات لازم به عمل آورند.

وی اظهار داشت: اداره دامپزشکی این شهرستان اعلام آمادگی برای مقابله با آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان  کرده است که البته تاکنون مورد این بیماری در سطح شهرستان و استان گزارش نشده است.

معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری فردیس گفت: واکسیناسیون کرونا برای شهروندان با سرعت مناسب در حال پیگیری است و واکسن به وفور در شهرستان وجود دارد.

پرویزی افزود : برای رفع کمبود آب شرب شهرستان خطوط لوله انتقال آب از مخزن آب جهان نما با ۱۷ میلیارد تومان اعتبار در حال انجام است.

سرهنگ پیمان کرمی رییس پلیس راهور شهرستان فردیس در این نشست خواستار مناسب سازی و اصلاح نقاط مستعد آبگرفتگی که بار ترافیکی ایجاد می کنند مانند  میدان سپاه، سرکانال، بلوار شهدا ،جاده ملارد سر اهری، زیر پل ارتش، سه راه حافظیه را به قید فوریت شد.

پیشنهاد ما به شما

لیزر الکساندرایت کندلا

کندلا یک تکنولوژی است که برای کاهش و زدودن موهای زائد از بدن و صورت …