بخشی از معابر شهرجدید هشتگرد بهسازی و آسفالت شد

مسعود حق لطفی  روز جمعه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: عملیات زیرسازی ، آماده سازی و آسفالت  معابر محور گوهران میدان ناجا تا تقاطع خلیج فارس، محور زمرد و چمران و محور شهدای فشند، بلوار باغشهر، خیابان امام حسین (ع) ، بلوار امیرکبیر، بلوار امام رضا (ع) و سکوی ماموت انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه برای اجرای آماده سازی این معابر ۶۷ میلیارد تومان هزینه شده است، گفت: در راستای تأمین رفاه، آسایش و جلب رضایتمندی شهروندان و به منظور اجرا و تأمین زیرساخت‌های معابر، در زمان حاضر عملیات زیرسازی و آماده سازی معابر برای  روکش آسفالت در مناطق  دیگر شهرجدید هشتگرد در دست اقدام است.

حق لطفی با تأکید بر اینکه اقدامات ساماندهی معابر با هدف تسهیل در رفت و آمدی ایمن، ایجاد بستری مناسب جهت رضایتمندی ساکنین شهرجدید هشتگرد صورت می گیرد، تصریح کرد: با توجه به لزوم رسیدگی به وضعیت کیفی معابر شهر، عملیات ساماندهی و بهسازی معابر با اقدامات متعدد عمرانی همچون خاک برداری، زیرسازی و اجرای روکش آسفالت، جدول گذاری، پیاده روسازی و اجرای کفپوش در دستور کار شرکت عمران شهر جدید هشتگرد قرار گرفته است.
شهرجدید هشتگرد با جمعیتی حدود ۸۶ هزار نفر با تکمیل و واگذاری ۳۵ هزار واحد مسکونی مهر و بیش از ۱۲ هزار واحد مسکونی طرح اقدام ملی جمعیت این شهر از ۵۰۰ هزار نفر فراتر می رود.