چهارشنبه , 5 اردیبهشت 1403

بازگشایی معبر ۱۲ متری حصارک به امام زاده محمد (ع)

رئیس کمیسیون شهرسازی و حقوقی شورای اسلامی شهر کرج گفت: معبر ۱۲ متری حصارک به امام زاده محمد (ع) پس از سال‌ها بازگشایی شد.

بازگشایی معبر ۱۲ متری حصارک به امام زاده محمد (ع)به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز البرز، حسین مهاجری گفت: معبر ۱۲ متری حصارک به امام زاده محمد (ع) برای ایجاد سهولت در رفت و آمد، پس از سال‌ها بازگشایی شد.

رئیس کمیسیون شهرسازی و حقوقی شورای اسلامی شهر کرج افزود: خیابان المهدی حصارک مبنی بر بازگشایی معبر ۱۲ متری عبوری از ضلع شمال امامزاده محمد (ع)، به بازار روز موجود برخورد و عملا اجرای آن امکان پذیر نبود.

در این راستا شهرداری برای حل مشکل نسبت به تغییر خط طرح، پس از اخذ مصوبه کمیسیون ماده پنج به تغییر خط طرح از مساحت واقع در طرح از ۷۰۰ مترمربع به هزار و ۸۰ مترمربع افزایش و تغییر پیدا کرد.

مهاجری گفت: طی لایحه شهرداری، اعضای شورای شهر موافقت کردند تا با عنایت به خط طرح مصوب کمیسیون ماده پنج در رابطه با خیابان ۱۲ متری عبوری از ضلع شمالی امامزاده محمد (ع) نسبت به اعطای ۳۸۰مترمربع تراکم تجاری به عنوان جبران غرامت مساحت ۳۸۰ مترمربع ناشی از تغییر خط طرح در محل مورد توافق شهرداری کرج با اداره کل اوقاف استان البرز در اراضی امامزاده محمد (ع) پس از اخذ مصوبه کمیسیون ماده ۵ اقدام کند.

طرح بازگشایی و تعریض معابر بنا به ضروریات هرمنطقه و با اولویت‌بندی‌ها انجام خواهد شد.

پیشنهاد ما به شما

لیزر الکساندرایت کندلا

کندلا یک تکنولوژی است که برای کاهش و زدودن موهای زائد از بدن و صورت …