شنبه , 12 اسفند 1402

استاندار البرز: برخی اغتشاشگران در کرج اسلحه به همراه داشتند/صبر پلیس حدی دارد و به‌طور قاطع با اوباش برخورد می‌شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از البرز، مجتبی عبداله  به اتفاقات امروز در کرج اشاره کرد و اظهار داشت: در مراسم چهلم یکی از متوفی های حوادث اخیر که عزیزان  نیروی انتظامی برای ایجاد امنیت خانواده ها حضور داشتند متاسفانه تعدادی، اراذل و اوباش و اغتشاشگر با داشتن چاقو، قمه و غداره و بسیار خشن  که هدفشان ایجاد ناامنی بود و به طور کامل سازماندهی شده بودند با حمله به خودروهای مردم و ایجاد رعب و وحشت و همچنین درگیر شدن با ماموران نیروی انتظامی شد.

وی افزود: اغتشاشگران از رفتار پلیس سو استفاده کردند و نسبت به مجروح کردن تعدادی از عزیزان  پلیس با چاقو و قمه اقدام کردند و حتی یکی بسیجی عزیزمان را با ضربات متعدد چاقو و قمه به شکل شقاوت آمیزی به شهادت می رسانند.

عبدالهی با بیان اینکه در حال حاضر وضعیت امنیت در استان البرز طبیعی است و مشکلی نداریم افزود: پس از این حادثه بلافاصله با حضور نیروهای انتظامی، پلیس و عزیزان بسیجی، نسبت به جمع آوری و دستگیری اغتشاشگران که با چاقو، قمه و حتی سلاح حضور داشتند اقدام شد و هم اکنون هیچ مشکلی نداریم.

وی گفت: اعتقاد داریم صبر پلیس عزیز و  خویشتن داری فراجا حد و اندازه دارد و به طور قطع با اغتشاشگران و اراذل و اوباش که در حال حاضر هدفشان امنیت کشور است از این پس  برخورد قاطع می شود و  هیچ رافتی با آنان صورت نمی‌گیرد.

استاندار البرز همچنین از مردمی که ساعتی در مسیر کرج به قزوین معطل شدند عذرخواهی کرد.

انتهای پیام/ن

پیشنهاد ما به شما

لیزر الکساندرایت کندلا

کندلا یک تکنولوژی است که برای کاهش و زدودن موهای زائد از بدن و صورت …