شنبه , 29 اردیبهشت 1403

کلینیک تخصصی بیسبال فدراسیون جهانی در البرز راه اندازی می شود

شهرام شفایی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه در ایران در هیچ یک از رشته های ورزشی کلینیک تخصصی فدراسیون جهانی وجود ندارد، افزود: با توجه به وضعیت بیسبال البرز و وجود زمین در مجموعه ورزشی انقلاب کرج این فرصت به ایران و به تبع آن استان البرز داده شده تا کلینیک تخصصی بیسبال فدراسیون جهانی و منطقه غرب آسیا در البرز ایجاد شود.

وی ادامه داد: راه اندازی این کلینیک نیازمند تغییر ساختار در مجموعه ورزشی انقلاب و اجرای استانداردهای فدراسیون جهانی است که در حال فراهم کردن این زیر ساخت ها هستیم.

شفایی با بیان اینکه با راه اندازی این کلینیک، البرز به خانه بیسبال و اردوگاه تیم های ملی در این رشته ورزشی تبدیل می شود اظهار داشت: با راه اندازی این کلینیک تخصصی تمام دوره های مربیگری، داوری و استعدادیابی غرب آسیا در این کلینیک که به صورت مستقیم زیر نظر فدراسیون جهانی است انجام می شود.

وی با بیان اینکه علاوه بر منطقه غرب آسیا این کلینیک امکان ارائه خدمات به دیگر نقاط دنیا را نیز دارد ،گفت: با برطرف شدن مشکلات حقوقی و استاندارد سازی های که در حال انجام آن هستیم تا تابستان سال آینده کلینیک تخصصی بیسبال فدراسیون جهانی غرب آسیا در البرز راه اندازی شود.

رییس انجمن بیسبال و سافت بال البرز در بخش دیگری از سخنان خود به برگزاری رقابت های بیسبال غرب آسیا به میزبانی این استان اشاره کرد و افزود: ۲ مقطع زمانی  به فدراسیون جهانی برای برگزاری این دوره از رقابت ها پیشنهاد داده شده که منتظر اعلام نظر نهایی فدراسیون هستیم.

رقابت های بیسبال غرب آسیا به میزبانی البرز پیش از این قرار بود  که در مهرماه برگزار شود که به دلیل شرایط ناشی از شیوع ویروس کرونا زمان برگزاری آن به تعویق افتاده است.

پیشنهاد ما به شما

لیزر الکساندرایت کندلا

کندلا یک تکنولوژی است که برای کاهش و زدودن موهای زائد از بدن و صورت …