اخبار

وقتی نحوه شهادت شهید عجمیان به دل مردم آتش زد + فیلم

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج، دوازدهم آبان ماه بود که تعدادی از اغتشاشگران در اطراف آرامستان بهشت سکینه و کمالشهر کرج به بهانه شرکت در مراسم چهلم یکی از جانباختگان اغتشاشات اخیر به نام مرحوم حدیث نجفی با ایجاد زنجیره انسانی، ریختن سنگ و چوب و نخاله های ساختمانی، اقدام به بستن آزاد‌راه کرج ـ قزوین و اختلال در عبور و مرور خودروها، تخریب اموال عمومی و خصوصی و ضرب و جرح مامورین کردند.

این روز، سید روح‌الله عجمیان بسیجی حافظ امنیت مظلومانه به شهادت رسید. شهید عجمیان بدون هیچ سلاحی به همراه تعدادی از مردم که به جهت انسداد آزادراه در ترافیک مانده بودند در حال کمک جهت رفع انسداد بود و در این حین به صرف اینکه لباس بسیجی داشت مورد حمله تعدادی از اغتشاشگران قرار می‌گیرد.

در پی حمله اغتشاشگران، شهید اقدام به دویدن می‌کند و عده‌ای ایشان را تعقیب و در نهایت با پرتاب سنگ و کشیدن و پاره کردن پیراهن وی را متوقف و با انداختن روی زمین به صورت گروهی با چاقو، سنگ و مشت و لگد و کشاندن پیکر وی روی آسفالت اقدام به شهادت ایشان می‌کنند.

حالا پس از گذشت بیش از ‌40 روز از این حادثه بسیار تلخ و ناگوار، در فیلم زیر واکنش مردم به نحوه شهادت شهید سید‌روح‌الله عجمیان از نظر خوانندگان محترم تسنیم می‌‌گذرد: 

اغتشاشات 1401 , روح الله عجمیان ,

‌انتهای پیام/

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا