دوشنبه , 31 اردیبهشت 1403

وضعیت نهایی تیم فوتبال گل ریحان البرز به زودی مشخص می شود

منصور بیک وردی روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود:  با توجه به شرایط خاص تیم به دنبال انتقال آن به خارج  از استان هستند که مقرر شد  نسبت به گرفتن تائیدیه خروج از کمیته تعیین وضعیت و سازمان لیگ اقدام کنند.

وی اضافه کرد: در صورت گرفتن این تائیدیه ها قرار شده تا استان نیز با آنها برای خروج تیم فوتبال گل ریجان از البرز همکاری های لازم را داشته باشد.

بیک وردی گفت: بر همین اساس وضعیت نهایی این تیم در صورت گرفتن تائیدیه های مورد نظر  ظرف یک الی ۲ روز آینده مشخص و تعیین می شود.

تیم گل ریحان البرز پیش از این به عنوان تنها نماینده فوتبال این استان در رقابت های لیگ دسته یک کشور حضور داشت اما به دنبال بروز حاشیه های پی در پی این تیم نتوانست سهمیه البرز را در این دسته حفظ و به لیگ دسته ۲ کشور سقوط کرد.

خروج تیم فوتبال گل ریحان از البرز یکی از مسایلی بود که طی چند سال گذشته از سوی مسوولان این باشگاه که البته در بازه های زمانی مختلف تغییر کرده اند مطرح و همواره مسوولان ورزش البرز عنوان می کردند که اجازه خروج امتیاز گل ریحان از استان را نخواهند داد.

 امسال تیم فوتبال شهدای رزکان البرز نیز که پیش از این در لیگ دسته سه کشور حضور داشت  و توانست به لیگ دسته ۲ صعود کند در این دوره از رقابت ها حضور دارد.

پیشنهاد ما به شما

لیزر الکساندرایت کندلا

کندلا یک تکنولوژی است که برای کاهش و زدودن موهای زائد از بدن و صورت …