چهارشنبه , 5 اردیبهشت 1403

مشکلات ۴۱۵ شهروند کرجی در دیدار مردمی رئیس کل دادگستری استان البرز بررسی شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از  کرج،  حسین فاضلی هریکندی با اشاره به دیدار مردمی رئیس کل ، معاونان و مسئولان قضایی استان البرز در مسجد جامع رجایی شهر با مردم اظهار داشت: در حاشیه این دیدار مردمی  با 415 نفر از مراجعان دیدار و مشکلات آنها بررسی شد.

وی افزود: رئیس قوه قضائیه در نشست مشترک شورای عالی قوه قضائیه با شورای قضایی استان‌ها در نخستین روزهای سال جدید دستورات 15گانه‌ای را صادر کرد که یکی از آن‌ها تاکید بر حضور مدیران قضایی در بین مردم به ویژه در مساجد به منظور ارتباط مستقیم و بلاواسطه با مردم است.

رئیس کل دادگستری استان البرز با بیان اینکه در این راستا با برنامه‌ریزی انجام شده توسط معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم کل استان البرز در تمامی حوزه های قضایی، روسای دادگستری و دادستان‌ها با برنامه‌ریزی و با اعلام قبلی هر هفته در یک روز مشخص در مساجد حضور پیدا کرده و ضمن استماع مشکلات، دستورات قضایی مقتضی را صادر می‌کنند، بیان کرد: عمده مباحث و درخواست های مطرح شده  مشکلات مربوط روابط و قراردادهای حقوقی بین مردم است.

فاضلی هریکندی متذکر شد: متاسفانه در هنگام تنظیم قراردادها و معاملات، بررسی اولیه که باید انجام شود به دلایل مختلفی از جمله اعتمادهایی که پشتوانه حقوقی ندارند انجام نمی‌شود و معلاملات شکل می‌گیرد پس از آن در حین یا پایان معامله، مشکلات متعددی حادث و دعاوی آغاز می‌شود.

وی افزود: مردم قبل از انجام هر عمل حقوقی با استفاده از مشاورین حقوقی و صاحب نظران این حوزه از ایجاد مشکلات احتمالی پیشگیری کنند.

انتهای پیام/ح

پیشنهاد ما به شما

لیزر الکساندرایت کندلا

کندلا یک تکنولوژی است که برای کاهش و زدودن موهای زائد از بدن و صورت …