چهارشنبه , 27 تیر 1403

قیام ایرانی‌ها علیه اغتشاشگران در سراسر کشور/ جمعیت میلیونی طومار آشوبگران را درهم پیچید + فیلم و تصاویر

به گزارش گروه ا‌ستان‌های خبرگزاری تسنیم، در پی جنایات اغتشاشگران در هتک حرمت مقدسات، سوزاندن قرآن، آتش زدن مساجد و بقاع متبرکه، هتک حرمت حجاب بانوان، تخریب اموال عمومی، به شهادت رساندن بسیجیان و اهانت به پرچم مقدس جمهوری اسلامی، مردم ایران طی دو روز گذشته با برپایی راهپیمایی و تجمعات گسترده، ضمن محکوم کردن ساختارشکنی هنجارشکنان، از دستگاه قضایی خواستار برخور‌د جدی با اغتشاشگران شدند.

‌در استان‌های مختلف از صبح امروز در اجتماعِ عظیم مردمی “امّت رسول الله صلّی الله علیه و آله و سلّم” مردم ایران ضمن گرامیداشت ایّام الله هفته دفاع مقدّس، اغتشاش علیه دستاوردهای مقدّس انقلاب اسلامی، اهانت بی‌شرمانه مزدوران و منافقان داخلی به مقدّسات و هتک حرمتِ قرآن کریم، مساجد و بقاع متبرّکه و همچنین جسارت به پرچم مزیّن به نام خداوند تبارک و تعالی را محکوم کرده و از نیروهای خدوم و مجاهد نظامی و انتظامی که با صبر و شکیبایی و متانت، درصدد خنثی کردن توطئه دشمنان ایفای نقش می‌کنند، تقدیر و تشکّر کردند و از مسئولان ‌قضائی مصرّانه درخواست داشتند ‌با توجّه به مطالبه آحاد جامعه، با عوامل هتّاک و خبیثِ توهین‌کننده به مقدّسات و برهم زنندگان امنیت و آرامش عمومی جامعه برخورد قاطع کرده و آنان را به سزای جنایت خویش برسانند.

اجتماع باشکوه امت رسول‌الله در زنجان

در محکومیت اقدامات هنجارشکنانۀ عده‌ای معدود از عوامل مزدور و فریب خورده در اهانت بی شرمانه به ساحت مقدسات و ارزش‌های اسلامی و اعتقادات دینی به ویژه اساعۀ ادب به ساحت قرآن کریم و پیامبر اعظم(ص) و اهل بیت مطهر ایشان (ع)، آتش کشیدن برخی از مساجد و پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران و هتک حرمت عفاف و حجاب بانوان و همچنین تخریب اموال و اماکن عمومی و سلب امنیت مردم، اجتماع بزرگ امت رسول الله (ص) امروز در زنجان برگزار شد.

اجتماع امت رسول الله با حضور آحاد مردم،علما، روحانیون، هیئت های مذهبی و تشکل‌های دینی و قرآنی ساعت 16 از مقابل حسینیه اعظم زنجان به سمت میدان انقلاب انجام شد.

محکومیت آشوبگران در اجتماع عظیم مردم ارومیه

اجتماع عظیم امت رسول الله(ص) همزمان با سراسر کشور در ارومیه و سایر شهرستان‌های استان آذربایجان‌غربی نیز برگزار شد.این مراسم در ارومیه، حال و هوای دیگری داشت که با تشییع پیکر مطهر بسیجی شهید «عباس فاطمیه» بسیجی شهید اغتشاشات اخیر در این شهر همراه شد.

در این مراسم، پس از سخنرانی نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی، امام جمعه اهل سنت ارومیه و مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای استان، مردم شهیدپرور و انقلابی ارومیه پیکر بسیجی شهید را تشییع کرده و در پس  از پایان مراسم تشییع، با سر دادن شعارهای انقلابی و ضداغتشاش، انزجار خود از اتفاقات اخیر را اعلام کردند.

اجتماع امت رسول الله (ص) در آذربایجان شرقی

مردم تبریز در اجتماعِ عظیم مردمی “امّت رسول الله صلّی الله علیه و آله و سلّم” در قالب دسته‌های عزاداری امروز همزمان با سراسر کشور ضمن اعلام انزجار از آشوبگری عده‌ای اغتشاشگر که در روزهای گذشته به تخریب اموال عمومی و اهانت به مقدسات دست زدند، اقدامات ضد انسانی، ضد اسلامی و ضد اخلاقی معاندان را محکوم کردند.

این اجتماع مردمی که از مقابل مسجد کبود این شهر به عنوان فیروزه اسلام آغاز و با عزاداری حضرت رسول اکرم(ص) و امام حسن مجتبی(ع) تا مصلای اعظم امام خمینی برگزار شد؛ مردم انقلابی و مومن تبریز که همزمان داغدار شهادت شهید امنیت حسین اوجاقی بودند، از اهانت به حجاب، آتش زدن قرآن، مسجد و پرچم نیز دل پری داشته و داغ این حوادث تلخ نیز مزید به علت شده بود تا از عمق جان نفرت خود را نسبت به این گونه اعمال خودفروختگان، مزدوران و فریب خوردگان بی ایمان نشان دهند. 

در این اجتماع، مردم ولایتمدار تبریز که خونشان از این اهانت ها و خشونت های اغتشاشگران به جوش آمده بود با شعارهای باصلابت خواستار پاسخ محکم مسوولان به خصوص قوه قضائیه نسبت به اغتشاشگران شدند. راهپیمایی کنندگان ضمن عزاداری به مناسبت وفات حضرت محمد(ص) و شهادت دومین امام همام، با شعارهای ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند، مرگ بر فتنه گر، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسراییل، حمایت خود را از انقلاب، خون پاک شهیدان، حجاب و ولایت مطلقه نشان دادند. 

در ادامه این راهپیمایی با شکوه مردم با شعارهای «آذربایجان جانباز خامنه ای دَن آیریلماز»، «بیز حسین مکتَبینده اَعداءَ امکان وِرمَروخ، جان وِروخ، ایمان وِرمَروخ» (ما در مکتب حسین به دشمنان امکان خودنمایی نمی دهیم بلکه اگه شد جان می دهیم ولی ایمان نمی دهیم) و « آذربایجان جانباز اوز رهبرین تک قویماز » (آذربایجان جانباز رهبر خود را تنها نمی گذارد) برای هر گونه جانفشانی و حمایت از انقلاب و آرمان های آن اعلام آمادگی کردند. 

گیلانی‌ها هنجارشکنی اغتشاشگران را ‌محکوم کردند‌

اجتماع امت رسول‌الله همزمان با 28 صفرماه در پی محکومیت هتک حرمت و جسارت به محضر قرآن و اهل‌بیت‌(ع) و مساجد توسط اغتشاشگران امروز با حضور آحاد مختلف مردم رشت برگزار شد.

مردم ولایتمدار رشت در این تجمع مسیر پل عراق رشت به سمت نیروی دریایی و سپس مصلی بزرگ رشت را طی کرده و با حضور پُرشور خود انزجار خود را نسبت به اقدامات اغتشاشگران و آشوبگران نشان دادند.

مردم در این مراسم با سر دادن شعارهای مرگ بر فتنه‌گر، مرگ بر منافق، ای پرچمت ما را کفن و با دست داشتن پلاکاردهای نیروی انتظامی، دلاورمردان امنیت، «تا آخرین نفس پای انقلاب می‌مانیم» و «هتاکان به مقدسات را مجازات کنید» شعار «مرگ بر فتنه‌گر» و «ما ملت امام حسینیم» ضمن حمایت از انقلاب اسلامی خط خود را از آشوبگران جدا دانستند.

راهپیمایی مردم شیراز در محکومیت اغتشاشات اخیر

مردم خداجوی شیراز امروز در محکومیت اغتشاشات اخیر و توهین به ساحت مقدس قرآن و مقدسات مذهبی و نماد‌های ملی راهپیمایی کردند.این راهپیمایی همزمان با شهادت پیامبر اسلام و امام حسن مجتبی (ع) از چهاراه پیروزی آغاز و تا حرم مطهر شاهچراغ (ع) ادامه داشت.

اجتماعِ عظیم مردمی “امّت رسول الله صلّی الله علیه و آله و سلّم” که از چهار راه پیروزی شیراز آغاز شد و به سمت حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) ادامه یافت ، شهروندان با شعارهای «ملت ما بیدار است از فتنه‌گر بیزار است»، «مرگ بر منافق»، «وای اگر خامنه‌ای حکم جهادم دهد»، «مرگ بر ضد ولایت فقیه»، «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر انگلیس»، «مزدور آمریکایی به جنگ دین آمده» و حیدر حیدر در مسیر خیابان پیروزی شیراز به سمت حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) راهپیمایی و تظاهرات کردند.

راهپیمایی مردمی شهروندان شیراز در محکومیت اقدامات اخیر عناصر آشوب‌طلب و ناامن کنندگان فضای جامعه در حالی برگزار شد که شیراز میزبان پیکر مطهری چندی از شهدای دفاع مقدس و شهید امنیت است که بر دوش شهروندان تشییع شد.شهروندان در این راهپیمایی با اعلام انزجار از هرگونه آشوب و اغتشاش و تخریب اموال مردم و اموال عمومی از کسانیکه در رخدادهای روزهای مطالباتی داشتند خواستند تا صف خود را از صف آشوبگران جدا کنند و ابراز داشتند اغتشاش و آشوب و بر هم زدن نظم عمومی به هر شکل محکوم است.

تجمع مردم سیستان و بلوچستان علیه هنجارشکنان

مردم انقلابی شیعه و سنی زاهدان با تجمع در میدان امام حسین(ع)این شهر، در اجتماع بزرگ امت رسول الله(ص)، اقدامات اخیر عده‌ای آشوبگر و مخل امنیت و هنجارشکن در برخی مناطق کشور را محکوم کردند.

تجمع کنندگان با در دست داشتن پلاکارهایی با مضامین ،فراجا تشکر تشکر، فراجا حمایت حمایت و نیروی انتظامی حمایتت می‌کنیم ، با سردادن شعارهای مرگ بر فتنه گر، مرگ بر منافق، مرگ بر آمریکا و مرگ بر رژیم صهیونیستی، اقدامات اغتشاشگران در جهت ایجاد ناامنی و فتنه انگیزی در کشور را محکوم کردندو برخورد قاطع دستگاه قضایی با این هنجارشکنان را خواستار شدند.

روز جمعه هم مردم سیستان و بلوچستان سرزمین نخل و آفتاب، پس از اقامه نمازجمعه در اعتراض به این فتنه افکنی‌ها در شهرستانهای مختلف این استان راهپیمایی کردند.شیعه و سنی سیستان و بلوچستان همزمان با 28ماه صفر سالروز رحلت جانسوز پیامبر اکرم(ص)رسول مهربانی‌ها و شهادت جانگداز امام حسن مجتبی(ع) کریم اهل بیت(ع) با برگزاری آیین‌های مختلف عزاداری به سوگ نشستند.

اجتماع بزرگ امت رسول الله در بجنورد

در پاسخ به اغتشاشات 30 شهریور در بجنورد هیات‌های مذهبی و مردم مومن و انقلابی در اجتماع بزرگ محبان رسول الله در میدان شهید بجنورد شرکت کردند.مردم بجنورد با حضور در اجتماع امت رسول‌الله ضمن عزاداری رحلت پیامبر اکرم، اغتشاشات اخیر را محکوم و با ولایت عهدی دوباره بستند.

مرگ “مهسا امینی” بهانه‌ای شد تا در کنار تجمع‌های مردمی، اغتشاشگران هم از این فرصت سوء استفاده کرده و به میدان بیایند و در شهر‌های مختلف از جمله بجنورد دست به ناآرامی و آشوب بزنند و به مقدسات مردم توهین کنند.در این اغتشاشات بیش از هشتاد میلیارد تومان به اموال عمومی  و مبلمان شهری در شهرهای شیروان و بجنورد خسارت وارد شد.

خروش هیئت های مذهبی قم علیه اغتشاشگران

همزمان با سالروز رحلت نبی مکرم اسلام، اجتماع بزرگ هیئت های مذهبی شهر مقدس قم در محکومیت اهانت به قرآن کریم و مقدسات و اغتشاشات اخیر در مقابل دفتر رهبر معظم انقلاب در قم برگزار شد.

اجتماع بزرگ هیئت های  مذهبی شهر مقدس قم امروز در محکومیت اهانت به قرآن کریم و مقدسات و اغتشاشات اخیر، همزمان با 28 صفر سالروز رحلت نبی مکرم اسلام (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) مقابل دفتر رهبر معظم انقلاب در قم برگزار شد.

امروز مردم قم در قالب دسته‌های عزا از حرم مطهر حضرت معصومه (س) تا دفتر رهبر معظم انقلاب عزاداری و اقدامات اغتشاشاگران در اهانت به مقدسات و تخریب اموال عمومی را محکوم کردند.

اعلام برائت امت علوی از اغتشاشگران و فتنه‌گران

همزمان با سالروز رحلت پیامبر مهربانیها و سالروز شهادت امام حسن مجتبی (ع)، مردم ساری با حضور در میدان امام حسین (ع) علیه فتنه گران شعار دادند.راهپیمایان با سردادن شعار‌های [نیروی انتظامی؛ تشکر، تشکر] حمایت خود را از نیروهای جان بر کف انتظامی اعلام کردند و با شعارهای “فتنه و اغتشاشات زیر سر آمریکا”، “طراح اغتشاشات، اسرائیل و آمریکا “، “مرگ بر اسرائیل”، “لبیک با حسین”، “حامی انقلابیم”،  اقدامات فتنه گران و آشوب گران در روز‌های اخیر را محکوم کردند.

آیت الله لایینی نماینده ولی فقیه در استان مازندران گفت: یک مشت عوامل مزدور فکر نکنند که با این آتش بازی ها و تخریب و آشوبها مردم ما مرعوب می شوند. مردم ایران در هشت سال دوران دفاع مقدس، هفت سال دفاع از حرم مقابل داعشی ها و گردن کلفت تر از این افراد که در چند روز اخیر دست به اغتشاش زدند ایستاده اند.

برپایی اجتماع بزرگ امت رسول اکرم(ص) در اردبیل

مردم ولایتمدار اردبیل این بار با حضور دشمن‌شکن خود پاسخ محکمی به هتاکان اجاره‌ای و آشوبگرانی که در چند روز گذشته ضمن سلب آرامش و آسایش از مردم به بیت‌المال نیز خسارت زدند دادند.

امروز خانواده‌ها به وضوح خطرات شبکه‌های اجتماعی را دیدند، چرا که بازیگران میدان‌های آشوب امروز همین کودکان و نوجوانانی بودند که از سال‌ها پیش تحت تاثیر القائات دشمنان در دنیای بزک کرده و پر فریب فضای مجازی قرار داشتند.

این اجتماع عظیم در پاسخ به اهانت‌های اخیر معاندین به قرآن کریم و پرچم پرافتخار ایران اسلامی و مقدسات دینی از ساعت 16 امروز یکشنبه در میدان عالی قاپو  اردبیل با حضور مردم حسینی ، هیات‌های مذهبی ، شعرا و مادحین برگزار شد.

مردم ولایتمدار استان اردبیل در سایر مناطق استان نیز امروز در کنار عزاداری به مناسبت 28 صفر اقدامات آشوبگرانه و ساختارشکنانه اغتشاشگران را محکوم و بر وحدت بیش از پیش امت رسول الله تاکید کردند.

اجتماع بزرگ “امت رسول‌الله” در زادگاه بنیانگذار کبیر انقلاب

مردم شهرهای مختلف استان مرکزی، از اراک قطب صنعت، خمین زادگاه امام راحل، ساوه شهر یاقوت‌های سرخ، محلات قطب گل ایران، دلیجان و زرندیه سرزمین کار و تلاش، فراهان و تفرش سرزمین تمدن و علما، کمیجان و خنداب همیشه سربلند، آشتیان سرزمین اندیشمندان بزرگ همه و همه امروز با حضور پرشور خود در حماسه بزرگ اجتماع بزرگ امت رسول الله همزمان با سراسر کشور «اتحاد ملی در حمایت از دین نبوی» را به نمایش گذاشتند و طومار اغتشاش‌گران و منافقین را درهم پیچیدند.

در سومین روز مهرماه سرزمین دل‌ها و جان‌ها در حمایت از دین نبوی بهاری شده و در واقع زمستان سخت و سیل‌آسا را برای دشمنان دین اسلام، انقلاب اسلامی، منافقین، اغتشاش‌گران و … به نمایش گذاشته شده است.

امروز مردم استان مرکزی، زادگاه بنیانگذارکبیر انقلاب اسلامی همچون همیشه نشان دادند که به این نقطه از درک، شعر و شور رسیده‌اند که خیابان‌های شهرهای استان را با حضور شکوهمند، حماسی و تاریخی خود زیبا کرده‌اند.

محکومیت اغتشاشگران و منافقان توسط عزاداران نبوی همدان

اجتماع بزرگ عزاداران نبوی همزمان با سالروز رحلت پیامبر گرامی اسلام(ص) و امام حسن مجتبی(ع) امروز با حضور جمعی از مسئولان استانی و اقشار مختلف جامعه، در میدان امام خمینی(ره) برگزار شد.

عزاداران در این اجتماع عظیم، با همراه داشتن دست نوشته‌هایی ضمن قدردانی و حمایت از تلاش‌های نیروی انتظامی و محکومیت اقدامات اغتشاشگران، خواستار برخورد جدی و بدون مماشات دستگاه قضایی با این افراد شدند.

همچنین با سردادن شعارهایی علیه کشورهای مستکبر در رأس آن آمریکا و رژیم اشغالگر قدس و منافقان، تصاویری از سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و شهید همدانی را با خود به همراه داشتند.

مردم و مسئولان کردستان اغتشاشگری و توهین به مقدسات را محکوم کردند

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج، همزمان با 28 صفر سالروز رحلت پیامبر مکرم اسلام(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) مسئولان و اقشار مختلف مردم با حضور پرشور خود ضمن شرکت در مراسم عزاداری، هرگونه اغتشاشگری، آشوب و توهین به مقدسات را به شدت محکوم کردند.

نماینده ولی‌فقیه، استاندار، فرمانده و مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه بیت‌المقدس کردستان و جمعی دیگر از مسئولان و فرماندهان نظامی و انتظامی استان مهمان ویژه این مراسم بودند که دوشادوش مردم تحرکات اخیر اغتشاشگران را محکوم کردند.

مردم استان کردستان که از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون همواره در صحنه‌های مختلف دفاع از نظام در میدان بوده، امروز نیز بار دیگر به صحنه آمده بودند تا نسبت به اغتشاشگران ابراز انزجار کرده و حمایت قاطع خود را از راه نورانی انقلاب اسلامی و ولایت نشان دهند.

مردم و مسئولان عزادار استان کردستان مسیر مهدیه بزرگ تا میدان آزادی این شهر را راهپیمایی کرده و با سر دادن شعارهای مختلف از جمله “مرگ بر فتنه‌گر”، “مرگ بر آمریکا” و “مرگ بر اسرائیل” حمایت خود از پلیس و انزجار از آشوب‌های اخیر را اعلام کردند. 

تجمع مردم قم در محکومیت آشوب‌های اخیر

اجتماع بزرگ مردم و هیئت های مذهبی شهر مقدس قم در محکومیت اهانت به قرآن کریم و مقدسات همزمان با سالروز رحلت نبی مکرم اسلام صلوات الله علیه و آله در حرم مطهر بانوی کرامت برگزار شد.

این اجتماع بزرگ با حضور پرشمار مردم قم و هیأت های مذهبی از ساعت 9 صبح در شبستان امام خمینی (ره) حرم مطهر بانوی کرامت آغاز شد و در ادامه از حرم مطهر به سمت حسینیه امام خمینی و دفتر مقام معظم رهبری در قم واقع در خیابان صفائیه حرکت کردند.

تجمع بزرگ هیئت های مذهبی قم در حرم مطهر بانوی کرامت با مداحی علی مالکی نژاد و عزاداری برای پیامبر اکرم صلوات الله علیه و آله و امام حسن مجتبی علیه السلام همراه بود.

سردادن شعار در حمایت از ولایت فقیه، مقدسات اسلامی و نیروی انتظامی و همچنین شعار در محکومیت اغتشاش و آشوب در شهرهای مختلف و شعار علیه استکبار جهانی و مزدوران داخلی و خارجی آنان از جمله برنامه های این تجمع بزرگ در شهر مقدس قم بود.

خروش مردم بندرعباس در محکومیت اقدامات آشوبگران

به مناسبت رحلت جانسوز پیامبر اسلام(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) ظهر امروز دسته‌جات و هیئات عزاداری شهر بندرعباس ضمن برگزاری مراسم، به راهپیمایی علیه بر هم زنندگان نظم و امنیت استان و کشور پرداختند. 

در این راهپیمایی، عزاداران توهین و هتاکی به مقدسات و آتش زدن پرچم کشور به دست اراذل و اوباش و آشوب‌گران را محکوم کرده و بر برخورد مناسب با عوامل اصلی اغتشاش تاکید کردند.

مردم عزادار در گرمای بندرعباس مسیر پارک دباغیان تا مسجد جامع(مصلی) این شهر را راهپیمایی کرده و با سر دادن شعارهای مختلف از جمله “مرگ بر فتنه‌گر”، “مرگ بر آمریکا” و “مرگ بر اسرائیل” انزجار خود از آشوب‌های اخیر را اعلام کرده و حمایت خود از پلیس را اعلام کردند. 

اجتماع بزرگ “امت رسول الله(ص)” در شهرکرد علیه آشوبگران

همزمان با سالروز شهادت امام حسن مجتبی(ع) و  رحلت نبی اکرم(ص)، مردم مرکز استان چهارمحال و بختیاری راهپیمایی عزاداری از میدان بسیج تا میدان 12 محرم برگزار کردند.همچنین مردم عزادار در میدان امامزادگان دو معصوم(ع) شهرکرد اجتماع کردند و به عزاداری این روز پرداختند. مراسمات سوگواری ایام پایانی ماه صفر در سراسر استان در شهرها و روستاهای مختلف نیز برگزار شده است.

در اجتماع بزرگ مردم عزادار و هیئات مذهبی شهرکرد امروز، مردم با دادن شعارهایی اقدامات هنجارشکنانه آشوبگران و اغتشاشگران را محکوم کردند، همچنین با قرائئت بیانیه‌ای در پایان این اجتماع، تخریب اموال عمومی و اختلاف و تفرقه‌افکنی را محکوم کردند.

اجتماع بزرگ “امت رسول‌الله” در سمنان

مردم سراسر استان سمنان در سومین روز متوالی با برپایی راهپیمایی و اجتماع بزرگ بصیرت تحرکات هنجارشکنانه آشوبگران و اغتشاشگران را محکوم کردند.این اجتماع با حضور پرشور و شعور مردم متدین، مؤمن، ولایتمدار و شهیدپرور در شهرهای مختلف استان سمنان بار دیگر عهد خود را با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و آرمان‌ها و ارزش‌های والای آن تجدید کردند و آمادگی خود را برای دفاع از خاک پاک میهن اعلام کردند.

حضار با فریادهای «بصیرت بصیرت»، «مرگ بر آمریکا و اسرائیل»، «مرگ بر فتنه‌گر»، «حسین حسین شعار ماست شهادت افتخار ماست» و «نیروی انتظامی تشکر تشکر» خط خود را از عناصر معاند و اغتشاشگران جدا کردند.امروز نیز شهرستان‌های گرمسار، مهدی‌شهر و سرخه میزبان حضور گسترده مردم در دفاع از آرمان‌های انقلاب و محکومیت اغتشاشگران شده بود.اکنون و با استمرار این حضور مردم علیه آشوبگران می‌توان گفت که “مرگ بر فتنه‌گر” رمز سرکوب اغتشاشات در سمنان شده است.

تجمع بزرگ امت رسول الله در شهرری/ اعلام ‌انزجار مردم ‌از ‌اغتشاشگران‌

راهپیمایی و تجمع بزرگ امام حسنی‌ها با حضور هیئات مذهبی شهرستان ری و مردم مؤمن و ولایتمدار همزمان با بیست و هشتم ماه صفر در محکومیت هتک حرمت به قرآن کریم، اهل بیت (ع)، حجاب و مقدسات از میدان شهدای شاملو تا میدان حضرت عبدالعظیم (ع) برگزار شد.

در این مراسم راهپیمایان در سوگ رحلت نبی مکرم اسلام (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع)، به عزاداری پرداختند و نسبت به اغتشاشات و آشوب‌های اخیر واکنش نشان داده و با سردادن شعارهایی نفرت و انزجار خود را از این اقدامات آشوبگرانه اعلام کردند.

عزاداران در این راهپیمایی، ضمن سردادن شعارهایی با مضامین دفاع از ولایت و آرمان‌های مقاومت همچنین برائت از هتک حرمت به ساحت قرآن کریم، مساجد و پرچم مقدس جمهوری اسلامی، خواستار برخورد قاطع نیروی انتظامی و قوه قضائیه با حرمت‌شکنان شدند.

مردم انقلابی و ولایتمدار شهرری همچنین در این اجتماع بزرگ اعلام کردند؛ تحت هیچ شرایطی اجازه نخواهند داد اغتشاشگران و فتنه گران در شهر مذهبی ری اقدامات آشوبگرانه انجام دهند.

اجتماع بزرگ “امت رسول‌الله” در اصفهان

مردم شهید پرور اصفهان از صبح امروز با حضور در قافله عزای نبی مکرم اسلام(ص) و امام حسن مجتبی(ع)، از میدان بزرگمهر تا گلستان شهدای اصفهان به سوگوار نشستند.آنها با حضور در گلستان شهدا ضمن عزاداری نفرت و انزجار خود را از اغتشاشات اخیر  اعلام کرده و با سردادن شعارهایی، این اقدامات آشوب گرانه را محکوم کردند و خواستار برخورد قاطع نیروی انتظامی و قوه قضائیه با آنان شدند.

مردم اصفهان این مراسم با شعارهایی مانند«حسین حسین شعار ما است شهادت افتخار ما است» ، «ای اهل حرم وقت دفاع از حرم ما است، پر از خون علم ما است» و«نیروی انتظامی تشکر تشکر» خواستار تداوم دفاع از میهن و آرمان‌های شهدا شدند.

محکومیت اغتشاشات اخیر در اجتماع استان گلستان

همزمان با 28 ماه صفر، سالروز رحلت رسول خاتم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) مراسم دسته‌روی در سراسر استان برگزار و در این مراسم با حضور اقشار مختلف مردم مومن، انقلابی و بصیر و همچنین نیرو‌های مسلح، آشوب‌های اخیر در برخی مناطق کشور و اهانت به ارزش‌های دینی و ملی از سوی آشوبگران، محکوم و بر برخورد قاطع با آن‌ها تاکید شد.

مردم گرگان از صبح امروز در نقاط مختلف با حضور در مراسم‌های عزاداری اقدام به سوگواری به مناسبت شهادت نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) و دومین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت امام حسن مجتبی(ع) کردند و با تجمع در امامزاده عبدالله گرگان پس از دسته‌روی، زیارت اربعین را قرائت کردند.

امروز اما به علت فتنه و توطئه جدید استکبار جهانی و در راس آن آمریکای جنایتکار و آشوب‌های صورت گرفته در نقاط مختلف کشور، عزاداری مردم استان گلستان رنگ و بویی متفاوت داشت و در میان عزاداری، صدای شعارهای مرگ بر فتنه‌گر، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آل سعود خائن سرداده شد.

همچنین عزاداران گلستانی با شعارهایی مانند لبیک یا خامنه‌ای لبیک یا حسین است، پشتیبانی خود از ولایت فقیه و نظام جمهوری اسلامی ایران را اعلام کردند.

راهپیمایی بزرگ مردم قزوین علیه اغتشاشگران

مردم قزوین امروز در محکومیت اهانت به ساحت قرآن کریم، مساجد و پرچم عزای سیدالشهدا(ع) از میدان میرعماد تا چهارراه شهدا (سپه) راهپیمایی کردند و علیه اغتشاشگران و هتاکان به مقدسات شعارهای انقلابی دادند.

در این راهپیمایی بزرگ که با هدایت هیئت‌های مذهبی قزوین برگزار شد، مردم و مسئولان استان قزوین با سر دادن شعارهایی مانند «فتنه‌گر بی‌ریشه ننگت باد»، «ما همه با هم هستیم، عاشق رهبر هستیم»، «دست خدا بر سرما، خامنه‌ای رهبر ما»، «مرگ بر مدافع فتنه‌گر» انزجار و نفرت خود را از اقدامات روزهای اخیر اغتشاشگران در توهین به مقدسات و تخریب اموال عمومی نشان دادند.

همچنین در این راهپیمایی مردم پلاکاردهایی با شعارهای «نیروی انتظامی حمایت حمایت» و «نیروی انتظامی تشکر تشکر» در دست داشتند و حمایت کامل خود از نیروی انتظامی خدوم، مقتدر و شجاع را به رخ معاندان کشیدند.

محکومیت اغتشاشات اخیر در اجتماع “امت رسول‌الله” یزد

مردم یزد از صبح امروز در نقاط مختلف استان با حضور در مراسم‌های عزاداری اقدام به سوگواری به مناسبت شهادت نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) و دومین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت امام حسن مجتبی(ع) کردند.مراسم‌های عزاداری یزد پس از نماز صبح در مساجد و منازل در نقاط مختلف شهر شروع می‌شود و مداحان اهل بیت(ع) به مرثیه‌خوانی پرداخته و مردم به عزاداری می‌پردازند.

امروز اما به دلیل فتنه و توطئه جدید استکبار جهانی و در راس آن آمریکای جنایتکار و آشوب‌های صورت گرفته در نقاط مختلف کشور، عزاداری مردم یزد رنگ و بویی متفاوت داشت و در میان عزاداری، صدای شعارهای مرگ بر فتنه‌گر، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آل سعود خائن سرداده شد.همچنین عزاداران یزد با شعارهایی از جمله لبیک یا خامنه‌ای لبیک یا حسین است، پشتیبانی خود از ولایت فقیه و نظام جمهوری اسلامی ایران را اعلام کردند.

مراسم اصلی این عزاداری امروز با حضور هیئت‌های عزاداری، بسیجیان، نیروحای مسلح و عموم مردم یزد به مناسبت سومین روز هفته دفاع مقدس برگزار شد و عزاداران مسیر میدان آزادی تا میدان امیرچقماق را همراه با عزاداری و سردادن شعار طی کردند و در پایان مسیر در جوار شهدای گمنام هشت سال دفاع مقدس به عزاداری و سوگواری پرداختند.

اجتماع بزرگ “امت رسول‌الله” در کهگیلویه و بویراحمد

مردم شهرهای مختلف کهگیلویه و بویراحمد صبح امروز با حضور پرشور خود در حماسه بزرگ اجتماع بزرگ امت رسول الله همزمان با سراسر کشور «اتحاد ملی در حمایت از دین نبوی» را به نمایش گذاشتند و طومار اغتشاش‌گران و منافقین را درهم پیچیدند.

در سومین روز مهرماه سرزمین دل‌ها و جان‌ها در حمایت از دین نبوی بهاری شده و در واقع زمستان سخت و سیل‌آسا را برای دشمنان دین اسلام، انقلاب اسلامی، منافقین، اغتشاش‌گران و … به نمایش گذاشته شده است.

امروز مردم کهگیلویه و بویراحمد همچون همیشه نشان دادند که به این نقطه از درک، شعر و شور رسیده‌اند که خیابان‌های شهرهای استان را با حضور شکوهمند، حماسی و تاریخی خود زیبا کرده‌اند.

خیابان‌‌های شهرهای مختلف کهگیلویه و بویراحمد مملو از حضور مردم دین باور، انقلابی، ولایت‌مدار، قران و پیامبر دوست این استان است و رقص پرچم مقدس و سه رنگ ایران اسلامی در دستان مردم، این حضور را تماشایی‌تر کرده است.

گزارش در حال تکمیل

پیشنهاد ما به شما

چالش‌های جراحی لگن و ران

به محل اتصال استخوان‌های مجاور و متصل به یکدیگر مفصل می‌گویند. اگر این بخش فاقد …