شنبه , 1 اردیبهشت 1403

شبهه افکنی جبهه مجازی دشمن را خلاقانه پاسخ دهیم

کیوان بربند روز دوشنبه در جمع خبرنگاران افزود: فضای مجازیِ کشور باید تغییر کند و مدیریت آن در داخل انجام شود.

وی اظهار داشت: دغدغه مندان فضای مجازی درصدد تغییر این حاکمیت هستند تا هنجارهای ایرانی – اسلامی را در فضای مجازی به مخاطبان منتقل کنند، اما انجام این مهم به دلیل عِده و عُده و ابزارهای دشمن بسیار سخت است.

بربند با اشاره به اینکه در زمینه نحوه عملکرد، تولید محتوای خوب و با کیفیتی برای پاسخ به دشمن نداریم، گفت: دشمن این محدودیت ها را ندارد در نتیجه، برگشتن معادلات در تولید محتوا به نفع ما، سخت است.

برگزاری رویداد تولید محتوای دیجیتال

مسوول سازمان فضای مجازی بسیج البرز در ادامه به برگزاری مرحله استانی سومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج با حضور فعالان این عرصه در استان خبر داد و افزود: شرکت کنندگان ۱۲ لغایت ۱۴ آبان ماه جاری ، در رویدادی ۴۸ ساعته و در سه محور با یکدیگر رقابت می کنند.

بربند، پویانمایی (استاپ‌ موشن، کمیک ‌موشن، کات اوت، موشن گرافیک)، نرم ‌افزار تلفن همراه (اپلیکیشن تحت اندروید) و بازی‌ سازی (بازی تلفن همراه تحت اندروید) را سه محور برگزاری این رویداد عنوان کرد و اضافه کرد: هدف این رویداد فراهم کردن زمینه برای رقابت در تراز اندیشه انقلاب است.

وی تعداد شرکت کنندگان در یک گروه برای این رقابت ها را سه الی پنج نفر اعلام کرد و گفت: در این رویداد ضمن تقدیر از تولیدات برتر، مراحل تجاری ‌سازی تولیدات توسط سازمان فضای مجازی بسیج انجام می ‌شود.

همچنین فاطمه عباس آبادی دبیر اجرایی مرحله استانی سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج در البرز گفت: این رویداد به دنبال کشف استعدادهای بومی در حوزه‌های مختلف تولیدات دیجیتال است که به شکل حضوری برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه برگزیدگان و تیم های برتر، ضمن تقدیر و اهدای جوایز، جواز حضور در رویداد ملی تولید محتوای دیجیتال بسیج را کسب خواهند کرد تاکید کرد: علاقه مندان به شرکت در این رویداد می توانند جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۶۳۳۵۵۴۱۰۴ و یا ۰۹۳۶۸۰۷۴۴۸۸ تماس بگیرند.

پیشنهاد ما به شما

لیزر الکساندرایت کندلا

کندلا یک تکنولوژی است که برای کاهش و زدودن موهای زائد از بدن و صورت …