چهارشنبه , 3 مرداد 1403

سرپرست شهرداری کرج : زمین مورد نیاز حوزه هنری البرز را تامین می کنیم

مصطفی سعیدی سیرایی روز یکشنبه در نشست با رییس  حوزه هنری استان البرز با تاکید بر آمادگی شهرداری برای واگذاری زمینی مناسب به حوزه هنری جهت ساخت سینما، اظهار داشت: شهرداری کرج  آمادگی تهاتر مجموعه سینما هجرت با زمینی برای  ساخت پردیس سینمایی با موقعیت مکانی مناسب را دارد.

وی افزود: با توجه به تاکید مقام معظم رهبری در خصوص اثر سینما و فیلم در رشد فرهنگی جامعه، شهرداری برای افزایش تعداد سینماهای کرج حمایت لازم را خواهد داشت.

به گفته سرپرست شهرداری کرج ، مجموعه‌های فرهنگی و هنری مانند سینما سرمایه‌های این شهر هستند و افزایش تعداد آنها رضایت شهروندان را به دنبال خواهد داشت.

سعیدی سیرایی در ادامه با تاکید بر اینکه کرج از ضعف فرهنگی در حوزه‌های مختلف رنج می برد، ادامه داد: متاسفانه موازی کاری در این حوزه باعث شده ظرفیت دستگاه‌های مختلف دیده نشود و فعالیت‌های صورت گرفته آن طور که باید و شاید اثرگذار نباشد.

وی تاکید کرد: به عنوان مثال در هفته دفاع مقدس شاهد اجرای برنامه‌های مختلفی از سوی شهرداری، ارشاد، سازمان تبلیغات اسلامی، حوزه هنری و … هستیم ولی خروجی و اثرگذاری این برنامه‌ها چندان مطلوب نیست.

سرپرست شهرداری کرج توضیح داد: این ضعف مواردی از فرهنگ آپارتمان نشینی، ترافیک، مدیریت پسماند تا آموزه‌های دینی را شامل می‌شود و تغییر این روند نیاز به بازنگری در این حوزه دارد.

سعیدی سیرایی  گفت: بدون شک برای اثرگذاری این طرح‌ها، متولیان فرهنگی باید وحدت رویه داشته باشند و شهرداری آمادگی دارد در این خصوص پیش قدم شود.

پیشنهاد ما به شما

چالش‌های جراحی لگن و ران

به محل اتصال استخوان‌های مجاور و متصل به یکدیگر مفصل می‌گویند. اگر این بخش فاقد …