اخبار

رییس هیات: اراده ای برای بازگرداندن سالن ورزشی ناشنوایان البرز وجود ندارد

نادر ایزدبین روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: سالن ورزشی ناشنوایان از اوایل اردیبهشت ماه برای واکسیناسیون در اختیار علوم پزشکی قرار گرفته و از سوی دیگر مقرر شده بود تا اداره کل ورزش و جوانان البرز یک سالن جایگزین برای تمرین و انجام رقابت های ورزشکاران ناشنوا استان اختصاص دهد.

وی اضافه کرد: همچنین مقرر شده بود با توجه به اینکه سالن ناشنوایان را در اختیار واکسیناسیون قرار داده ایم از سوی اداره کل ورزش و جوانان البرز سانس هایی در سالن های دیگر برای ورزشکاران ناشنوا استان تخصیص یابد که این امر تا به امروز محقق نشده است.

ایزدبین گفت: با وجود اینکه قرار بود این سالن از آبان ماه در اختیار هیات ناشنوایان استان قرار بگیرد، اما تا کنون خبری نیست که این مساله اعتراض معلولان را در بر داشته است.

وی با بیان اینکه سالن بدهی های آب، برق و گاز بدهکار شده خاطر نشان کرد: تمام این بدهی ها برای هیات باقی خواهد ماند.

رییس هیات ناشنوایان البرز در ادامه تاکید کرد: در مقابله با ویروس کرونا هر کسی یک وظیفه ای دارد که هیات این وظیفه خود را در اختیار گذاشتن سالن در این مدت انجام داده، انتظار ما این است که سالن ناشنوایان استان که امروز شاهد هستیم کف پوش های آن خراب و دچار خسارت هایی نیز شده به هیات برگردانده شود.

ایزدبین ادامه داد: ورزشکاران ناشنوا و معلول ما در این مدت جایی برای تمرین خود نداشته اند و تمام برنامه های ما به دلیل عمل نشدن به وعده ها بهم ریخته و هیات گرفتار شده است.

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا