رییس ستاد نماز جمعه شهر کرج منصوب شد

آیت‌الله حسینی همدانی در حکمی حجت‌الاسلام محمدمهدی محمدی را به‌عنوان رئیس ستاد نماز جمعه شهر کرج منصوب کردند و از مساعی و تلاش‌های بی‌شائبه جناب آقای مهندس میر وکیلی نیز تشکر و قدردانی کردند.

رییس ستاد نماز جمعه شهر کرج منصوب شدبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز البرز، متن حکم نماینده رهبر انقلاب اسلامی در استان البرز به این شرح است:

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

 برادر بزرگوار جناب حجت‌الاسلام محمدمهدی محمدی بدون تردید یکی از مراکز پیونددهنده امام و امت در نظام اسلامی پایگاه نماز جمعه است.

نماز جمعه مظهر وحدت آحاد ملت و تقویت بصیرت و دیانت در جامعه است که دشمنان اسلام و انقلاب از این سنگر حفظ ارزش‌ها و آرمان‌های الهی غافل نبوده همواره برای تعطیل، تضعیف و یا خنثی کردن آثار آن از همه توان خود ولو با عملیات ترور و بمب‌گذاری و یا استفاده از بوق‌های شیطانی بهره برده‌اند که به فضل الهی همیشه خوار و منکوب شده‌اند. با توجه به تجربه و تعهد حضرتعالی و توان لازم در اجرای مسائل فرهنگی اجتماعی به نحو مطلوب، شمارا به‌عنوان رئیس ستاد نماز جمعه شهر کرج منصوب می‌نمایم.

امید است با توکل به خدای تعالی و توسل به اهل‌بیت عصمت و طهارت علیهم‌السلام و نصب العین قرار دادن تقوای الهی از برکات فراوان خدمت به نماز و نمازگزاران جمعه بهره‌مند باشید، لذا متوقع است که بتوانید با اقدامات مؤثر خود به اجتماع مؤمنین به‌خصوص جوانان در میعادگاه جمعه رونق بخشیده این قرارگاه ایمان، تقوا، بصیرت و اخلاق را در گام دوم انقلاب به جایگاه تراز خود نزدیک فرمایید. بنابراین لازم است با برنامه متقن و به‌کارگیری افراد متدین و درعین‌حال آماده خدمت و جهادی و آشنا به امور فرهنگی اقداماتی که در پیوست ارائه می‌شود را عملیاتی کرده به اجرا درآورید. ان‌شاءالله.

در ضمن از مساعی و تلاش‌های بی‌شائبه جناب آقای مهندس میر وکیلی که در این سال‌ها به نماز و نمازگزاران خدمت کردند تشکر و قدردانی می‌نمایم.

حسینی همدانی

نماینده ولی‌فقیه در استان البرز

و امام‌جمعه کرج