رویداد نسل “قاسم سلیمانی” در کرج برگزار می‌شود

 به گزارش خبرگزاری تسنیم از  کرج، حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی ولایی برحق در نشست خبری که به مناسبت برگزاری رویداد پیشگام و عملیات نسل شهید حاج قاسم سلیمانی در سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد ، اظهار داشت: رویداد پیشگام با هدف شناسایی و توانمندسازی افراد داری فکر و ایده برگزار می‌شود.

وی افزود: مخاطبان  این رویداد جوانان سنین بین 18 تا 30 سال هستند.

مدیر‌کل تبلیغات اسلامی استان البرز  با بیان اینکه 4 استان در این رویداد مشارکت می‌کنند‌، بیان کرد: از بین داوطلبان شرکت کننده در این رویداد 30 تا 40 تیم برگزیده به مرحله نهایی راه پیدا می کنند.

ولایی برحق با بیان 20 نهاد و ارگان در این طرح مشارکت و  از این رویداد  حمایت می کنند ، تصریح کرد : دبیرخانه این رویداد در تبلیغات اسلامی استان مستقر است و  دبیر خانه دائم پیشگام مستقر می ماند.

وی با اشاره به اینکه ما پیش‌بینی  1000 نفر در این رویداد شرکت کنند ، تصریح کرد: در حال حاضر دبیر خانه این رویداد 30 جلسه را با ارگان‌های مختلف در استان البرز برگزار کرده است.

وی با بیان اینکه 50 بنر در سطح استان برای این رویداد از این لحظه رونمایی می‌شود و ثبت نام این رویداد از  8 آذر ماه  تا 17 آذر مهلت ثبت نام این رویداد است ، گفت: یک کار مشترک جمعی در این رویداد انجام می‌شود که بسیار با ارزش است.

انتهای پیام/