پنجشنبه , 4 مرداد 1403

دستگیری ۱۱ عامل آشوب در اتوبان کرج و حمله پلیس قبل فرار از کشور/ بازداشت عاملان شهادت شهید عجمیان

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج، سردار محمدیان فرمانده انتظامی استان البرز با اشاره به حمله تعدادی از اغتشاشگران روز پنجشنبه هفته گذشته به نیروهای پلیس، اظهار داشت: بعد از انتشار تصاویر اغتشاشات در کرج، نیروهای پلیس که برای بازگشایی مسیر در حال حرکت بودند مورد ضرب و شتم قرار گرفتند، که در پی بروز این حادثه طی تماس های مردمی اخبار مناسبی در خصوص اغتشاشگران در اختیار فراجا قرار گرفت.

وی با بیان اینکه بعد از حمله اغتشاشگران به عوامل فراجا و خودروی پلیس در آزاد‌راه کرج ـ قزوین با کلیه ‌امکانات ردیابی متهمان آغاز شد، افزود: 9 نفر از اغتشاشگران در حین خروج از مرز و دو نفر دیگر از سرکرده ها به استانها دیگری متواری شده بودند که با تلاش پلیس دستگر شدند.

بازداشت تعدادی از عوامل شهادت نیروی بسیجی در کمال‌شهر کرج

حسین فاضلی هریکندی رئیس‌کل دادگستری استان البرز نیز اظهار کرد: تعدادی از اراذل و اوباش که با استفاده از چاقو، قمه، پنجه‌بوکس و سنگ در به شهادت رساندن بسیجی سید روح‌الله عجمیان در روز پنجشنبه 12 آبان ماه در کمال‌شهر کرج نقش داشتند با دستورات قضایی، توسط اداره‌کل اطلاعات استان البرز شناسایی و بازداشت شدند.

وی افزود: تحقیقات تکمیلی در این خصوص در حال انجام است و جزئیات بیشتر پرونده به‌زودی اعلام می‌شود.

رئیس‌کل دادگستری استان البرز تصریح کرد: رئیس قوه قضائیه بلافاصله بعد از حوادث روز پنجشنبه،  طی تماس تلفنی دستور برای شناسایی و بازداشت عواملی که در شهادت بسیجی شهید عجمیان نقش داشتند صادر کرد که در راستای اجرای این دستور اقدامات لازم انجام شد. دستگاه قضایی با رعایت مقررات قانونی نسبت به شناسایی و مجازات تمامی عوامل اقدام خواهد کرد.

انتهای پیام/+

پیشنهاد ما به شما

چالش‌های جراحی لگن و ران

به محل اتصال استخوان‌های مجاور و متصل به یکدیگر مفصل می‌گویند. اگر این بخش فاقد …