دوشنبه , 31 اردیبهشت 1403

دستگیری سارقی با ۵۰ فقره زورگیری در فردیس

دستگیری سارقی با ۵۰ فقره زورگیری در فردیسبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز البرز؛ فرمانده انتظامی شهرستان فردیس گفت: پس از وقوع چند فقره سرقت با شیوه زورگیری از افراد کم و سن سال در نقاط مختلف شهرستان فردیس، رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

سرهنگ کامران ملکی افزود: تحقیقات اولیه کارآگاهان حاکی از آن بود که متهم به صورت انفرادی با انتخاب سوژه‌های خود از بین افراد کم سن و سال، خانم‌ها و افرادی که در ساعات خلوت شبانه روز در اماکن و محل‌های خلوت تردد داشتند با بهانه‌های واهی از جمله پرسیدن آدرس و گرفتن فندک اقدام به سرقت لوازم آن‌ها می‌کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان فردیس با اشاره به اقدامات اطلاعاتی پلیسی از سوی کارآگاهان و شناسایی هویت سارق،گفت: در ادامه پس از شناسایی مخفیگاه متهم، ماموران به صورت نامحسوس تحرکات وی را تحت نظر قرار داده و موفق شدند او را حین سرقت دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کنند.

سرهنگ ملکی با اشاره به توقیف موتورسیکلت متهم که به وسیله آن به سرقت می‌پرداخت،افزود: وی در تحقیقات تکمیلی به ۵۰ فقره سرقت با شیوه زورگیری و کیف قاپی در سطح شهرستان فردیس اعتراف کرد.

او با بیان این که ۸ نفر از مال باختگان شناسایی و تلاش‌ها در جهت شناسایی سایر آن‌ها ادامه دارد، گفت: متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی، تحویل مراجع قضایی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان فردیس ضمن هشدار به سارقان زورگیر که حس امنیت را در جامعه خدشه دار می‌کنند، از شهروندان خواست در صورت مشاهده موارد مشکوک بدون درنگ با پلیس ۱۱۰ تماس گرفته و موارد رویت شده را اطلاع دهند.

پیشنهاد ما به شما

لیزر الکساندرایت کندلا

کندلا یک تکنولوژی است که برای کاهش و زدودن موهای زائد از بدن و صورت …