اخبار

حریق در یک اتاق خوابگاه دختران دانشگاه خوارزمی/ آتش خاموش و دانشجویان به اتاق‌هایشان بازگشتند

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج، ‌ساعتی پیش حریق در یکی از اتاق‌های خوابگاه بانوان دانشگاه خوارزمی کرج به سازمان آتش‌ نشانی اعلام شد که بلافاصله عملیات اطفای حریق ‌در یکی از اتاق‌های چهار متری خوابگاه بانوان صورت گرفت.

مهدی سمیعی، سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج با بیان اینکه این حادثه هیچ خسارت جانی درپی نداشته است، اظهار داشت: با حضور به موقع آتش نشانان ضمن جلوگیری از سرایت حریق به دیگر نقاط، نسبت به ایمن‌سازی محل نیز اقدامات مناسب انجام شد.

وی با بیان اینکه به علت کمبود امکانات گرمایشی دانشگاه‌ها، برخی دانشجویان ‌از هیتر برقی استفاده می‌کنند، افزود: تعدادی از نیرو‌های عملیاتی آتش‌نشانی به دلیل پایین بودن میزان حریق و اطفای به موقع آن، به ایستگاه بازگشتند.

عبدالوهاب حقی، مدیر روابط عمومی دانشگاه خوارزمی کرج نیز با بیان اینکه حریق در خوابگاه دانشجویان دختر این دانشگاه مهار شد، گفت:‌ ساعتی پیش یکی از اتاق‌های خوابگاه دانشجویان دختر مقطع کارشناسی این دانشگاه به علت اتصالی بخاری برقی یکی از دانشجویان و آتش گرفتن فرش اتاق خوابگاه دچار حریق شد.

وی با بیان اینکه تمام دانشجویان بلافاصله از این خوابگاه 130 نفره خارج شد‌ند، افزود:‌ با حضور به موقع آتش‌نشانان این حریق اطفا شد.

مدیر روابط عمومی دانشگاه خوارزمی با اشاره به انتقال یکی از دانشجویان به بیمارستان به علت دودگرفتگی تصریح کرد: با رفع خطر دانشجویان می‌توانند به خوابگاه بازگردند.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا