اخبار

باند سارقان اماکن خصوصی در استان البرز بازداشت شدند

 به گزارش خبرگزاری تسنیم از  کرج، سرهنگ محمد نادربیگی با اشاره به متلاشی باند سرقت در استان البرز اظهار داشت: در پی وقوع سرقت‌های متعدد منزل و مغازه در سطح استان و نارضایتی شهروندان موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: با بررسی و اقدامات اطلاعاتی ماموران مشخص شد چند نفر با یک دستگاه خودرو پژو 206 پلاک مخدوش در اکثر سرقت‌های منزل و مغازه دست داشته اند.

نادربیگی  بیان کرد: یکی از گشت‌های کلانتری به یک دستگاه خودرو 206 مضنون و سرنشینان خودرو به محض رویت واحد گشت اقدام به فرار می کنند که با تعقیب و گریز پلیس، سرنشینان خودرو با به جا گذاشتن خودرو متواری می‌شوند.

این مقام انتظامی افزود: ماموران با بازرسی از خودرو یک دستگاه لپ تاب و 15 سکه بهار آزادی و 5 عدد نیم سکه کشف کردند که با استعلام‌های انجام شده مالک اموال کشف شده شناسایی شد.

نادربیگی با اشاره به تلاش‌های شبانه روزی و اقدامات اطلاعاتی ماموران در جهت دستگیری سارقان گفت: 2 نفر از متهمین که یکی از آنان دارای سوابق متعدد سرقت نیز بود، توسط ماموران شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی هر 2 نفر در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شدند.

وی تصریح کرد: سارقان که در ابتدا منکر هر گونه سرقت بودند با ارائه شواهد و مدارک به ناچار لب به اعتراف گشوده و به 36 فقره سرقت از منزل و مغازه اعتراف کردند که کلیه مالباختگان در این راستا شناسایی و متهمان روانه زندان شدند.

انتهای پیام/ح

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا