چهارشنبه , 5 اردیبهشت 1403

استاندار گیلان: نقشه راه پیشرفت، خدمت به مردم است

به گزارش روابط عمومی استانداری گیلان اسدالله عباسی شنبه شب در مراسم اختتامیه رخداد رسانه ای سردار تا سردار که در سالن اجتماعات بانک ملی رشت برگزار شد؛ با بیان اینکه شهدا چراغ راه هستند، اظهار داشت: شهدا و نورانیت آنان پرچمداران هدایت انسان است به طوری که مسیر را برای همگان روشن می‌کنند.

وی با اشاره به ویژگی شخصیتی میرزا کوچک‌خان جنگلی گفت: سردار جنگل دارای شخصیتی شجاع، مدبر، با ایمان و خداپرست بود و به راستی هویت ما گیلانی‌هاست لذا باید یاد و راه میرزا کوچک ، زنده نگه داشته شود.

استاندار گیلان مهم‌ترین ویژگی شهید میرزا کوچک جنگلی را فریاد آزادی‌خواهی دانست و بیان داشت: میرزا کوچک ، فریاد آزادی‌خواهی مردم در آن دوران بود و این شهید بزرگوار در هنگام خفگان آن زمان، در مقابل ستمگران ایستادگی کرد.

عباسی با تاکید بر لزوم توجه به گسترش مکتب سردار سلیمانی در کشور اظهار کرد: این سردار پرافتخار؛ پرچم ولایتمداری، شجاعت، حفظ ارزش‌ها و دفاع از اسلام را به اهتزاز درآورد و مقام معظم رهبری به درستی حاج قاسم سلیمانی را یک مکتب معرفی کردند که باید به آن توجه شود.

وی با بیان اینکه امام(ره) و رهبرانقلاب نقشه راه را برای مسئولان روشن کرده اند، تصریح کرد: دولت مردمی سیزدهم با تمام قوا و با اخلاص در تلاش برای خدمت به مردم است تا بتواند از دغدغه های آنان در عرصه‌های مختلف بکاهد.

نماینده عالی دولت در گیلان از تمهید مقدمات لازم برای برگزاری یادواره کنگره ملی شهید میرزا کوچک جنگلی در سال آینده خبر داد و افزود: روحانیت پرچمدار و پیشتاز عرصه های فرهنگی، سیاسی و جهاد هستند و باید این‌ راه حفظ شود.

در پایان این مراسم نفرات برتر در بخش مختلف رخداد رسانه ای سردار تا سردار، با اهدای لوح، تجلیل شدند.

این رخداد رسانه ای با هدف برقراری پیوند بین هویت سردارجنگل و سردار سلیمانی به عنوان دو قهرمان ملی برگزار شد.

پیشنهاد ما به شما

لیزر الکساندرایت کندلا

کندلا یک تکنولوژی است که برای کاهش و زدودن موهای زائد از بدن و صورت …