شنبه , 29 اردیبهشت 1403

۵۰ هکتار از اراضی کشاورزی بخش آسارا کرج آزادسازی شد

اسماعیل صارمی روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگارایرنا افزود: آزادسازی ۵۰ هکتار از اراضی کشاورزی پورکان امروز  با حضور نماینده دادستان و عوامل انتظامی شهرستان کرج انجام شد.

وی اظهارداشت: این اراضی با تخریب ۱۷۹ مورد تغییر کاربری غیر مجاز شامل دیوارکشی، بنا، شن ریزی، گودبرداری، پی کنی، محوطه سازی، دپوی مصالح، تفکیک و قطعه بندی آزاد سازی شد.

مدیر جهاد شهرستان کرج گفت: حفاظت از حریم اراضی کشاورزی اولین گام در راستای تولید غذا، رفع وابستگی به واردات و نیز  حمایت از مردم در پیشگیری از به دام افتادن و متضرر شدن  است و در گام بعدی رفع موانع، جهاد با حمایتهای مخلتف اعم از تسهیلات، مشاوره، نظارت، پایش و حمایتهای مالی و تخصصی از بهره برداران خود پشتیبانی می کند.
 وی هشدار داد اراضی بخش آسارا محل ویلاسازی نیست و با کسانی که به منظور کسب درآمد بیشتر اقدام به دیوارکشی یا ساخت باغ ویلا می کنند به شدت برخورد می کنیم.

مدیر جهاد کرج از شهروندان کرج درخواست کرد از طریق سامانه ۱۳۱ جهاد کشاورزی، این مدیریت را در حفظ و حراست از باغات و اراضی زراعی همراهی کنند و مراتب هرگونه تخلف را به سرعت به اطلاع جهاد کشاورزی برسانند.

شهرستان کرج دارای پنج هزار و ۵۳۰ هکتار اراضی باغی و سه هزار و ۹۶۳ هکتار اراضی  زراعی می باشد.

پیشنهاد ما به شما

لیزر الکساندرایت کندلا

کندلا یک تکنولوژی است که برای کاهش و زدودن موهای زائد از بدن و صورت …