چهارشنبه , 3 مرداد 1403

۲۱۶ پروژه عمرانی در البرز افتتاح شد

به گزارش ایرنا؛ عزیزاله شهبازی در مراسم افتتاح پروژه های شهرستان ساوجبلاغ که روز یکشنبه همزمان باهفته دولت برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره تمامی شهدای انقلاب بویژه شهیدان رجایی و باهنر، افزود:  از این تعداد، ۱۸۸ پروژه با اعتبار ۴۳۳ میلیارد تومان در بخش دولتی و ۲۸ پروژه نیز با اعتبار ۲ هزار و ۱۱۵ میلیارد تومان به بخش خصوصی تعلق داشت.
وی گفت: شهرستان ساوجبلاغ بیشترین پروژه قابل بهره برداری را در این ایام دارد چراکه در مجموع در این شهرستان ۵۱ پروژه با اعتباری بیش از هزار و ۳۴۹ میلیارد تومان و اشتغال برای ۲۸۵ نفر افتتاح شد.
وی اضافه کرد: امسال با توجه به اینکه ۶ شهرستان البرز در وضعیت قرمز شیوع کرونا قرار دارند و طالقان در شرایط نارنجی است، سفرهای هفته دولت را با کمترین تراکم جمعیت برگزار کردیم که رعایت شیوه نامه های بهداشتی بیشتر و بهتر صورت گیرد.
استاندار البرز گفت: اکنون  تعداد جانباختگان  و بیماران بستری  کووید۱۹ در البرز رو به کاهش است و از روند افزایشی موج پنجم کرونا خارج شدیم.
وی افزود: تصمیمات بسیار خوبی در ستاد ملی کرونا اتخاذ و در البرز نیز به نحو صحیح اجرایی شد  که اکنون شاهد نتایج آن هستیم، امید است که باهمراهی مردم این روند استمرار یابد چراکه هر گونه عادی انگاری و عدم رعایت شیوه نامه های بهداشتی موجبات افزایش بیماران را فراهم می کند.

پیشنهاد ما به شما

چالش‌های جراحی لگن و ران

به محل اتصال استخوان‌های مجاور و متصل به یکدیگر مفصل می‌گویند. اگر این بخش فاقد …